اوکراینی ها که بستن قرار داد با آنها از مبهم ترین اتفاقات اداری وفنی در تاریخ پرسپولیس بود ،در صورتی از پرسپولیس این همه پول گرفتند که کارکرد آنها برای تیم پرسپولیس از بازیکنان امید باشگاه بیشتر نبود.


اگر پرسپولیس به جای پلی یانسکی از کرملا چعب وبه جای پریموف از حامد آقایی بهره می برد به طور قطع ضرر نمی کرد ،اگر پرسپولیس به جای این 2 اوکراینی عجیب وغریب ،همان لوکا ماریچ وبنگستون را حفظ می کرد بسیار بهتر می شد ،به خصوص حالا که با رفتن اوکراینی ها پرسپولیس فاقد تعداد بازیکن معتبر در رده بزرگسالان است ،برانکو با این 2 اوکراینی همان 2 بازیکن خارجی به دردبخور یعنی بنگستون ولوکار ماریچ را سوزاند.


البته داستان این دو بازیکن می توانست به شکلی بهتر تمام شود اما با نگاه تند به حضور این دو بازیکن دیگر مشخص بود که آنها باید ایران را ترک کنند . پریموف 184 و پلیانسکی، 127 دقیقه برای پرسپولیس در لیگ برتر به میدان رفتند و تاثیری هم روی گل‌های تیم نداشتند. آن‌ها به نسبت دقایق بازی‌شان، گرانقیمت‌ترین بازیکنان فصل پرسپولیس بودند. پریموف دقیقه‌ای 4.5 میلیون و پلیانسکی، به ازای هر دقیقه بازی 7 میلیون تومان .اگرچه در ایران آنقدر پول نیست که به راحتی به این بازیکنان داده باشند و باید دید که پرسپولیس چگونه با آنها به صلح رسیده و مرخص شان کرده است.