باشگاه رئال مادرید در نظر دارد که قرارداد کریم بنزما را در پایان فصل جاری و در ماه ژوئن تمدید کند. قرارداد فعلی بنزما با رئال مادرید تا ماه ژوئن سال 2019 اعتبار دارد و این در حالی است که گروه پرشماری از هواداران به دلیل عملکرد نه چندان جالب او در این فصل خواهان انتقالش به تیمی دیگر شده‌اند. با این حال رئال مادرید قصد دارد قرارداد بنزما را برای 2 سال دیگر تمدید کند.

به نوشته آس کهکشانی‌ها در پایان این فصل قرارداد بنزما را برای دومین باز از زمان پیوستنش به آنها در سال 2009 و تا سال 2021 یا 2022 تمدید خواهد کرد. این نشریه در همین حال مدعی شده است که رئال قصد دارد حقوق بنزما را 3 میلیون یورو در سال افزایش دهد آن را به 8 میلیون یورو در سال برساند.

در صوری که طرفین برای تمدید قرارداد به توافق برسند، بنزما احتمالاً تا 34 سالگی در برنابئو خواهد ماند. این در شرایطی است که آمار گل‌های بنزما در قیاس با فصل گذشته دچار افت محسوسی شده است. او در فصل جاری در یک هزار و 756 دقیقه حضورش در میدان 12 گل زده است (یک گل در هر 146.3 دقیقه) در حالی که فصل گذشته در 2 هزار و 597 دقیقه بازی‌اش 28 گل زد (یک گل در هر 92.7 دقیقه). بنزما در مجموع در تمامی رقابت‌ها برای رئال مادرید 173 گل زده است که او را در رده هشتم برترین گلزنان تاریخ باشگاه قرار داده است.