سپیدرود دقایقی پیش با سوت پایان بازی خانگی عقب افتاده مقابل فجر، برد را جشن گرفت، بردی که به منزله بازگشت این تیم پرهوادار رشتی به صدرجدول لیگ دسته اول بود. سرخ ها با حمایت طرفداران بازی را خوب آغاز کردند و و گل اول را توسط میثم فردوسی (23) به ثمر رساندند، که سازنده این گل حسین کعبی باتجربه بود. سپیدرودی ها در نیمه دوم توسط هادی موسوی(64) فاصله خود را با حریف دو برابر کردند. اما گلزن سپیدرود با خطای پنالتی روی مهاجم فجر برتری تیمش را به خطر انداخت که سید محمد حسینی با مهارتی جالب در پنالتی گیری موفق شد توپ ایمان باصفا را مهار کند تا نتیجه بازی همان 2 صفر باقی بماند.


سپیدرود با برد امروز 43 امتیازی شد و دوباره به صدرجدول بازگشت. آنها از معدود تیم های بالانشین برنده در این هفته از لیگ دسته اول بودند که البته باتوجه به شکست ملوان و توقف گل گهر و پارس جنوبی این برد به شدت برای آنها روحیه بخش خواهد بود.


در حاشیه:


* با وجود سرمای صفر درجه و هوای به شدت زمستانی پنجشنبه رشت، بیش از هشت هزار هوادار علاقه مند خود را به ورزشگاه عضدی رشت رسانده بودند.
* سعید زارع مهاجم فجرسپاسی به دلیل شدت مصدومیت در دقیقه 6 تعویض و بلافاصله با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.
* در ترکیب امروز سپیدرود هادی تامینی به سبب اخراج در بازی پیشین و پویا نزهتی به دلیل سه کارته شدن و شایان مصلح به خاطر مصدومیت در میدان حضور نداشتند و از جایگاه ویژه نظاره گر بازی تیمشان بودند.
*علی نظرمحمدی با سپری کردن یک جلسه محرومیتش به دلیل اخراج در بازی با خونه به خونه توانست مجددا با نشستن بر روی نیمکت سرخ پوشان رهبری تیمش را برعهده بگیرد.
* هواداران سپیدرود در ابتدا و دقایق میانی مسابقه چندین بار اقدام به تشویق غلام پیروانی نمودند و شاغلام نیز به گرمی به ابراز احساسات آنها پاسخ گفت.
* این مسابقه به دلیل حضور تیم فجر سپاسی در مسابقات ارتش های جهان به تعویق افتاده بود و به همین دلیل سپیدرود مجبور شده در یک ماه اخیر بازی هایش را هر 5 روز یکبار برگزار نماید.
* به دلیل بارش باران تیم فجر که در نیمه نخست با لباس سپید حضور پیدا کرده بود در نیمه دوم با لباس زرد و مشکی به زمین آمدند.
* علی رغم اینکه شدت بارش باران در نیمه دوم فزونی گرفته بود اما در تمام طول مسابقه هواداران سپیدرود به شکل ایستاده جو خاصی را به ورزشگاه عضدی بخشیده بودن. هواداران سپیدرود در شعاری جالب حتی برای سرمای هوا هم کری می خواندند!