مهرداد خادمی در نشست خبری پیش از بازی استقلال خوزستان - صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: بازی فردا بازی سختی است. جدال آبادانی‌ها و اهوازی‌ها همیشه جذابیت‌های خاصی دارد و جدال دیدنی به حساب می‌آید. ما امیدواریم که فردا یک بازی خوب انجام بدهیم و مقابل مدافع عنوان قهرمانی نتیجه خوبی بگیریم. تقابل تاکتیک استقلال خوزستان و نفت تهران یک تقابل ارزشمند است.

مربی تیم صنعت نفت آبادان در واکنش به سؤال یکی از خبرنگاران که اعتقاد داشت نتایج تیم فوتبال نفت آبادان ضعیف بوده است، گفت: نتایج ما بد نبوده‌اند اما نیم‌فصل اول با نیم‌فصل دوم قابل قیاس نیست، چون بازی‌ها رفته‌رفته سخت‌تر می‌شوند. ما روند رو به رشدی داریم و در دیدار فردا نیز امیدواریم که بتوانیم این روند رو به رشدمان را ادامه دهیم.

خادمی با اشاره به تلاش‌های باشگاه نفت آبادان برای جذب سجاد شهباززاده خاطرنشان کرد: باشگاه صحبت‌هایی با او اونجام داده است، اما دست ما در پرداخت مبالغ مالی بسته است و نمی‌توانیم مانند دیگر تیم‌ها پول خرج کنیم و بازیکن بگیریم. ما به دنبال جذب سجاد شهباززاده بودیم، اما دیگر تیم‌ها هم صحبت‌هایی را با او انجام دادند.

وی در خاتمه تصریح کرد: مجموعه نفت آبادان هیچ حمایتی از ما نمی‌کند. در حال حاضر همه هزینه‌ها را از طریق اسپانسر تأمین می‌کنیم. تیم نفت تهران نیز هیچ ربطی به مجموعه صنعت نفت ندارد و از طریق شرکت‌های دیگر پشتیبانی می‌شود. در حال حاضر ما مشکلات مالی زیادی داریم که با آنها دست و پنجه نرم می‌کنیم. ما تنها گزینه‌ای که برای خط حمله داشتیم سجاد شهباززاده بود که جذب او با توجه به مشکلات مالی کمی بعید به نظر می‌رسد.