برانکو ایوانکوویچ پس از تمرین امروز سرخ پوشان پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد، او درباره شرایط پرسپولیسی ها گفت:


درخشش ما و استقلالی ها دربی را زیباتر می کند


قبل از هرچیزی پیروزی استقلالی ها را در لیگ قهرمانان تبریک می گویم و امیدوارم هر چهار تیم ایرانی بتوانند در آسیا موفق شوند. در فضای اینچنینی نتایج درخشانی که ما و استقلالی ها کسب کردیم کاملا نشان می دهد که یک دربی حساس و سخت و زیبا را شاهد خواهیم بود، ما همه تمرکز خود را روی دربی گذاشته ایم.


آخرین وضعیت مصدومان


ما اکنون با بازیکنان اوکراینی مان مشکل داریم چرا که مصدوم هستند، خوشبختانه ربیع خواه توانسته به شرایط عادی بازگردد و بتواند با تیم تمرین کند، سروش هم امروز به عکسبرداری از کمرش پرداخته و باید ببینیم شرایط او به چه ترتیب خواهد شد، او در بازی برابر تراکتورسازی با ضربه ای که به کمرش خورد احساس درد می کند، بهرحال امیدوارم تا روز یکشنبه همه بازیکنان ما آماده و سرحال باشند.


استقلال استحقاق برد را در دیدار با السد داشت


استقلالی ها در دربی باید برای بازیکنان ما راه حل داشته باشند، آنها در دیدار برابر السد استحقاق برد را داشتند و نشان دادند که از حریف خود برتر هستند، من در دربی های زیادی حضور پیدا کردم و می دانم که هر دربی شرایط خاص خود را دارد، از پیش برنده و بازنده مشخص نیست و تنها بازیکنان می توانند در زمین تصمیم گیری کنند، علیرغم جایگاه ما در جدول و اختلاف امتیاز با استقلالی ها کسی نمی تواند از اکنون بگوید نتیجه بازی به چه صورت خواهد شد.


ادامه دارد...