مهدی پاشازاده در مورد شرایط تیم آلومینیوم اراک، تیم راه آهن و البته دو دیدار حساس استقلال در برابر السد و پرسپولیس صحبت کرده است.

وقتی به اراک آمدم اصلا شرایط نرمالی نداشتیم
روزی که به اراک آمدم از بازیکنان چند نفری را می شناختم؛ وقتمان هم واقعا کم بود و برای بازی اول 2 روز وقت داشتیم؛ بازی بعد از آن هم 5 روز، مشکلات هم خیلی زیاد بود. روزی که آمدم، متاسفانه رئیس کارخانه عوض شد و بعد از 3، 4روز مدیرعامل باشگاه تعویض شد. تیم در شرایط نرمالی نبود. یکسری بازیکنان در حال رفت و آمد بودند و شرایط سخت بود.


در بدو ورود با بدشانسی چند مسابقه را از دست دادیم
در این شرایط در بازی هم به بدشانسی برخوردیم و در مقابل پارس جنوبی جم نفره شدیم و یک پنالتی هم داور به نفع آنها گرفت. بازی با مس رفسنجان هم در 25 دقیقه می توانستیم گل بزنیم که گل خوردیم و کیفیت لازم را نداشتیم که گل بزنیم و در این شرایط باید مدیریت می کردم و تیم را جمع و جور می کردیم و باید به شهری می رفتیم که گربه سیاه اراک بوده. در مجموع با صحبتی که با بچه ها داشتیم توانستیم ان ها را متمرکر کنم که اماده بازی با تیم های بزرگ مثل خونه به خونه شوند.


باید مشکل گزنی را در بدو ورود حل می کردم
زمانی که اراک رفتم همه گفتند که مشکل ما گلزنی است و سعی کردیم روی این ضعف کار کنیم. در بازی با خونه به خونه هم واقعا شرایطمان خیلی سخت بود. این تیم خیلی خوب و پرمهر است؛ 3 تعویض آن ها پژمان نوری و مازیار زارع که نشان از توانایی بالای این باشگاه دارد که توانستند چنین مهره هایی را جذب کنند. باید ابتدا به آنها گل می زدیم که زدیم و حتی می توانستیم گل سوم و چهارم را هم بزنیم. به دلیل وقت کم مشکلات بسیاری داریم ولی در تلاش هستیم تا به شرایط آرمانی برسیم.


خوشحال می شود راه اهن نتیجه بگیرد
خوشحال می شوم راه‌آهن نتیجه بگیرد؛ آنجا جایی است که من چندین ماه کار کردم و زحمت کشیدم و جوانهایی را پرورش دادم که آینده خوبی دارند. فرق مربی ها و آدم های بزرگ اینجا مشخص می شود دیگر هر کسی نیاید بگوید که من مربی هستم، آقای دین محمدی با حضورشان تاثیرگذار شدند، پس تاثیرگذاری افراد خیلی زیاد است و هر کسی از جایش بلند نشود و بیاید و بگوید که من مربی هستم و فقط نیاید بگوید مربی هستم. به ایشان تبریک می گویم، امیدوارم به غیر از بازی با اراک همه دیدارها را موفق باشند تا اینجای کار خیلی خوب بودند و خوب کار کردند هر کمکی از دست بربیاید برایشان انجام می دهم.


هر چه جلوتر می رویم بازی ها سخت تر می شود
بازی ها هرچه به آخر نزدیک می شود سخت تر می شود. اگر بخواهیم دسته بندی کنیم سه دسته بالای جدولی، میانه جدولی و پایین جدولی ها را داریم؛ هر کدام اهدافی دارند. الان در کمربند نیم فصل دوم همه بازی ها سخت است، آنها که بالای جدول هستند می جنگند که دوم و سوم بشوند و پنجمی می خواد به رده چهارم برسد؛ تیم های پایین جدول هم تلاش می کنند که از سقوط دور شوند.


استقلال پتانسیل موفقت در مقابل السد و پرسپولیس را دارد
قبل از دربی بازی امروز برابر السد مهم است و این بازی می تواند هم به صورت منفی و هم مثبت روی دربی تاثیرگذار باشد؛ شرایط برای استقلال سخت است و باید امروز بازی کند و چند روز بعد هم دربی را انجام دهد. تیم در این روزها خوب و با آرامش بوده و همه چیز مهیاست. استقلال این پتانسیل را دارد که بتواند در هر دو بازی موفق باشد. پیش‌بینی سخت است تنها می توانید با نظم برنده بازی باشند و امیدوارم سربلند بیرون بیایند.