شیرینی برد 3 بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتورسازی با اخراج کمال کامیابی‌نیا در دقیقه 86 تلخ شد، چرا که این هافبک سرخپوشان نه تنها دیدار هفته آینده با استقلال، بلکه جدال با سپاهان را نیز از دست داد.

کامیابی‌نیا در دقیقه 85 و در حالی که تیمش با سه گل پیش بود، به دلیل درگیری با فرزاد حاتمی با کارت زرد بیژن حیدری جریمه شد. البته این پایان این ماجرا نبود، چرا که این بازیکن یک دقیقه بعد کارت قرمز داور را مقابل چشمانش دید تا سرخپوشان بازی روز یکشنبه را با 10 نفر به پایان برسانند.

دلیل اخراج مستقیم کامیابی‌نیا در تصاویر تلویزیونی مشخص نشد و پس از بازی هم کسی در این باره صحبتی نکرد، اما ظاهراً حرف نامناسب به کمک داور دلیل این کارت قرمز بوده است.

در صحنه درگیری کامیابی‌نیا با حاتمی، داور این صحنه را ندید، اما کمک داور اول او یعنی رضا سخندان این درگیری را به حیدری توضیح داد تا او نیز کارت زرد را نشان بدهد. این اخطار به معنای از دست رفتن دربی 84 برای کامیابی‌نیا بود، اتفاقی که سرخپوشان انتظارش را نداشتند.

پس از صحبت‌های سخندان با حیدری، برخی از بازیکنان پرسپولیس به سمت کمک داور اول بازی رفتند که در میان کامیابی‌نیا به سخندان حرف ناپسند و نامناسبی زد و این موضوع باعث شد بیژن حیدری کارت قرمز را به هافبک پرسپولیس نشان بدهد تا بدین ترتیب کامیابی‌نیا دیدار هفته بیست و دوم با سپاهان را نیز از دست بدهد.

نکته مهم در این میان آورده شدن این موضوع در گزارش داوری است. با توجه به این مسئله و همچنین حرکات حاشیه‌ساز کامیابی‌نیا در هنگام خروج از زمین که از سمت دیگر بیرون رفت، ممکن است کمیته انضباطی محرومیت دیگری را برای او در نظر بگیرد که این محرومیت می‌تواند از دست دادن یک دیدار دیگر، یعنی جدال هفته بیست و سوم با نفت تهران باشد.