بایرن مونیخ فردا شنبه در دیداری سخت در بوندسلیگا باید در خانه وردربرمن به میدان برود. دیداری که از اهمیت بالایی برای بایرنی ها برخوردار است.

آرین روبن می گوید آنها انتظار دارند لایپزیگ تا هفته پایانی برای قهرمانی در لیگ تلاش کند ولی آنها می خواهند تمام قهرمانی ها را کسب کنند. او درباره این موضوع گفت: من فکر کنم تا هفته پایانی برای قهرمانی در لیگ تلاش کنیم و تا پایان باید برای رسیدن به عنوان قهرمانی تلاش کنیم. لایپزیگ تیم بزرگ و باکیفیتی بوده است و این را تا اینجای فصل نشان داده است ولی بایرن تیمی نیست که بترسد. ما همه قهرمانی ها را می خواهیم و دوست دارم در پایان تمام جام ها را کسب کنیم. ولی درباره دورتموند باید بگویم که الان آنها خیلی از صدر جدول عقب افتادند و دیگر خیلی سخت است تا این تیم به صدر نزدیک شود.

آرین روبن درباره لیگ قهرمانان گفت: خیلی دوست دارم یکبار دیگر قهرمانی در لیگ قهرمانان را تجربه کنم و به همین خاطر تمام تلاش خودم را برای رسیدن به این انجام خواهم داد. می خواهم به بایرن کمک کنم به این دستاورد تاریخی برسد.

او در پایان درباره حضور در رئال مادرید گفت: من دوست داشتم که در رئال بمانم ولی مسئولان رئال این را نمی خواستند و به همین خاطر من را فروختند تا به بایرن بروم. من دوست داشتم در رئال بمانم ولی آنها آلونسو، بنزما، کاکا و رونالدو را خریدند. دوست داشتم با این بازیکنان رقابت کنمو توانایی خودم را نشان دهم ولی آنها من را فروختند.