محمد ابراهیمی درباره پیروزی تیمش مقابل ذوب آهن، گلزنی خودش و موقعیتی که به مهدی شریفی پاس داد و خراب شد، دعوت ایرانپوریان به تیم ملی و برخی مسائل دیگر صحبت‌هایی انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


بازی دیروز رمانتیک بود


بازی دیروز فوق العاده احساسی، رمانتیک، دیدنی و جذاب بود و همه آنهایی که مسابقه را دیدند، لذت بردند. کاش فینال جام حذفی بود؛ با احترام به همه تیم ها باید بگویم این مسابقه فینال گونه بود. خوشحالم که عملکرد خوبی داشتیم و شرمنده هواداران خوبمان نشدیم.


آنقدر به سرم کوبیدند که درد می کند!


گلی که من زدم، روی یک ضدحمله بود. وقتی توپ را گرفتم، یه لحظه تصمیم گرفتم خودم به داخل محوطه جریمه بروم و خوشبختانه تلاشم نتیجه داد و گل زیبایی هم شد. البته بعد از گل می خواستم یک شادی جدید انجام دهم که بچه ها من را گرفتند و آنقدر به سرم کوبیدند که همین الان هم سرم درد می کند!


دوست داشتم شریفی گل بزند


در هفته‌های گذشته صحبت هایی مبنی بر اینکه ابراهیمی پاس نمی دهد، مطرح شد. واقعیت این است که من خیلی وقت ها در موقعیت بودم و پاس دادم. دیروز در آن صحنه می توانستم خودم گل بزنم اما دوست داشتم شریفی بزند. صبر کردم تا شریفی بیاید و پاس دادم اما متاسفانه از دست رفت. خدا من و شریفی را دوست داشت که بازی را بردیم و شرمنده هواداران نشدیم.


برای ایرانپوریان خوشحالم


از دعوت شدن محمد ایرانپوریان خیلی خوشحال شدم. محمد حقش است در تیم ملی بازی کند. البته چند بازیکن دیگر هم در تیم ما حضور دارند که می توانند در تیم ملی بازی کنند. امیدوارم هرکسی از تراکتورسازی دعوت می شود، بهترین عملکرد را داشته باشد. ایرانپوریان می توانست زودتر از اینها دعوت شود و امیدوارم ماندگار شود.


هواداران محبت کردند


امسال تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم بهترین بازیهایمان را انجام بدهیم. هواداران تراکتورسازی همواره نسبت به ما لطف داشتند و حمایت خوبی انجام دادند. آنها دیروز هم ما را تنها نگذاشتند و امیدوارم آخر فصل بتوانیم با کسب دو جام پاسخ محبت هایشان را بدهیم.