مهدی تاج درباره نشست اخیر مسئولان فدراسیون فوتبال با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان گفت: نشست خوبی با وزیر داشتیم و با حمایت سلطانی فر، بهمن امسال در یزد میزبان بهترین تیم های باشگاهی جهان در فوتبال ساحلی خواهیم بود.
وی افزود: در فروردین سال آینده نیز جام بین قاره ای را در بوشهر برگزار می کنیم که میزبانی هر دو رویداد با حمایت دولت برای نخستین بار در ایران روی می دهد.
رئیس فدراسیون فوتبال درباره آخرین اخبار میزبانی جام جهانی فوتسال ٢٠٢٠ هم گفت: با نظر همراه و مثبت وزیر، توانسیتم تمام فرم های مد نظر فیفا را آماده کنیم؛ با صحبتی که سلطانی فر با وزیران کشور، امور خارجه و بهداشت همچنین بانک مرکزی داشت، حمایت های کتبی این دستگاه ها هم آماده شده و بزودی این موضوع را برای فیفا ارسال می کنیم.
تاج درباره شانس انتخاب ایران به عنوان میزبان جام جهانی فوتسال 2020 گفت: با کنار رفتن ژاپن به نفع ایران و این بار چون حمایت کامل و لازم دولت را داریم، احتمال انتخاب شدن ما بسیار زیاد است.
وی اضافه کرد: فیفا به ایران دو ماه وقت داده که مدارک مورد نظرش را آماده کند و امیدوارم با انتخاب جمهوری اسلامی ایران به عنوان میزبان جام جهانی فوتسال، اعتبار فوتبال کشور نزد جهانیان بیشتر و بهتر مطرح شود.