لیورپول دوشنبه شب در دیداری دشوار در ورزشگاه گودیسون پارک، مهمان اورتون خواهد بود.

شرایط مصدومان لیورپول: "این تنها یک احتمال است و باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد اما او حالا به تمرینات تیمی ما نزدیک تر شده است در شرایط فعلی ما، حضور 20 دقیقه ای او نیز می تواند بسیار مفید باشد اما شاید او 100% آماده بازی کردن نباشد.

کلوپ: من از بچگی با اورتون دشمن نبوده ام

امره جان نیز در شرایط خوبی قرار دارد. او مصدومیت عجیبی از ناحیه زانو داشت اما من چیزی در مورد رباط صلیبی نشنیده ام. اما اگر امره جان روز پنج شنبه دردی را احساس نکند شرایط او را نیز برای بازی کردن بررسی خواهیم کرد.

شرایط جوئل ماتیپ نیز شرایط به همین ترتیب است. ما شرایط او را برای بازی کردن بررسی خواهیم کرد اما اگر این امکان وجود نداشت، چند روز دیگر نیز برای ریکاوری به او زمان می دهیم".

دیدار لیورپول برابر اورتون در گودیسون پارک: "برای اوین بار است که پای به این استادیوم خواهم گذاشت. بازی بزرگی در پیش روی ما خواهد بود و دو تیم با شریط خوبی به میدان خواهند گذاشت زیرا بازی قبلی خود را پیروز شده اند.

کلوپ: من از بچگی با اورتون دشمن نبوده ام

فضای جالبی برای استادیوم اورتون حاکم است و می دانم که رقابت زیادی بین این دو باشگاه است اما من از بچگی با آنها دشمن نبوده ام. هر دو تیم در این شهر تاسیس شده اند و ما برای آنها احترام زیادی قائل هستیم. بازی قبلی لیورپول برابر اورتون را در گودیسون پارک تماشا کردم اما نمی دانستم قرار است تنها چند روز بعد به عنوان سرمربی لیورپول انتخاب شوم".