در حالی که انتظار می رفت سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب آهن شرکت کند اما این اتفاق رخ نداد تا برای چندمین بار پیاپی خبرنگاران اصفهانی حضور برانکو در نشست خبری پیش بازی مقابل تیمهای اصفهانی را لغو شده ببینند.

احسان بعیدی مدیر رسانه ای تیم فوتبال ذوب آهن در این ارتباط اظهار داشت: بله همانطور که شما گفتید برای چندمین بار است که برانکو خلاف هماهنگی های صورت گرفته در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل ذوب آهن در اصفهان شرکت نمی کند. باشگاه ذوب آهن و روابط عمومی هیات فوتبال استان اصفهان تمامی هماهنگی های لازم را با توجه به زمان پرواز و حضور تیم فوتبال پرسپولیس در اصفهان انجام داده بودند و خبرنگاران رسانه های مختلف برای حضور در این نشست خودشان را به محل کنفرانس رسانده بودند که متاسفانه بار دیگر با صحبتهای متعددی که همکاران ما در باشگاه پرسپولیس صورت گرفت، برانکو به هر دلیلی به نشست نرسید.

وی ادامه داد: خبرنگاران ورزشی اصفهان با خاطرات روزهای خوب تیم ملی ایران با حضور برانکو در تیم ملی ایران رشد کرده اند و این مربی همواره شخصیتی قابل احترام در اصفهان بوده است ولی با این وجود مشخص نیست که چرا بدون هیچگونه اطلاع رسانی قبلی به همکاران رسانه ای ما در اصفهان کم لطفی صورت گرفت. نکته اینجاست که ساعاتی پس از عدم حضور برانکو در نشست خبری پیش از دیدار ذوب آهن مقابل پرسپولیس مصاحبه ویدیوی مصاحبه وی با یک سامانه هواداری در منتشر می شود که این مصاحبه اختصاصی و عدم پاسخگویی به رسانه های ملی و سراسری جای سوال دارد!