وحید طالب‌لو در خصوص تساوی مقابل سپاهان، اظهار داشت: تمرینات خوبی در هفته‌ای که گذشت انجام دادیم و برنامه‌هایی که مدنظر کادر فنی تیم بود را در زمین پیاده کردیم. این اولین بازی لیگ برتر بود که در ورزشگاه نقش جهان انجام دادیم. خدا را شکر می‌کنم شرایطی پیش آمد که ما دوباره به ورزشگاه نقش جهان آمدیم.

طالب‌لو بیان کرد: با توجه به اینکه برای سه امتیاز آمده بودیم اما با شرایط بازی به خصوص مقابل سپاهان که همیشه تیم هجومی و خوبی بوده است و مدیریت، کادر فنی خوب و بازیکنان با کیفیتی هم دارد فکر می‌کنم همین که دست خالی به اهواز برنمی‌گردیم و شرمنده مردم خوب اهواز نمی‌شویم، کفایت می‌کند.

وی در خصوص اینکه اگر پنالتی را نگرفته بود احتمال داشت 2 بر یک شکست بخورند، عنوان کرد: بالاخره این مسائل هم جزئی از اتفاقات بازی است و وظیفه ما است این کارها را انجام دهیم و کار خاصی نبود. خدا را شکر می‌کنم شرمنده مردم خوزستان و کادر فنی و بازیکنان نشدم. ناگفته نماند که ما تمرینات خوبی را زیرنظر مربی دروازه‌بان‌مان داریم که به آمادگی من و سایر دروازه‌بان‌های تیم کمک کرده است.

وی در پاسخ به این سوال در مورد درخششی که در اولین بازی با استقلال در ورزشگاه نقش جهان داشته، افزود: ورزشگاه نقش جهان برای من ورزشگاه نوستالژیکی است و خوشحالم که امروز هم توانستیم عملکرد مناسبی داشته باشیم و با کسب حداقل امتیاز، دست خالی به اهواز برنگردیم.