رونی بهترین عملکرد فصل را در جریان دیدار شب گذشته مقابل فاینورد داشت، جایی که موفق شد 1 گل از 4 گل را به ثمر رسانده و یک پاس گل نیز برای ماتا ارسال کند. این در حالی بود که بسیاری فوتبال او را تمام شده می‌دانستند و معتقد بودند که او باید به زودی از یونایتد جدا شود. حال زلاتان نیز به تمجید از هم تیمی‌اش پرداخت.

زلاتان: رونی شایسته احترام بیشتری است


او گفت:" اول از همه، از نظر شخصیتی فوق العاده است. این شانس را داشتم که شخصا با او آشنا شوم. به عنوان یک بازیکن، هیچ بحثی در موردش نیست. او یک بازیکن فوق العاده است، همه می‌دانند که چه توانایی هایی دارد و چه کار می‌تواند انجام دهد و چه کار کرده است. وقتی بازیکنی به این شکل هستید، مردم جذب شما می‌شوند. نمی‌دانم در تیم ملی انگلیس چه شده و از او سوال نکردم زیرا برای من مهم نیست. من 100 درصد مطمئنم که رسانه‌ها هم نمی‌دانند چه شده.


فکر می‌کنم باید قدر بازیکنی مثل او را بدانیم. بازیکنان زیادی در انگلیس نیستند که کارنامه فوتبالی مثل او داشته باشند بنابراین از این شرایط فعلی کمی متاسفم. باید احترام بیشتری به او نشان دهیم. همه می‌خواهند یک چیز کوچک را بزرگ کنند ولی من به این شرای در سوئد عادت کرده بودم پس مهم نیست."