آبی و اناری ها که در دیدار رفت هم با هفت گل حریف اسکاتلندی را مغلوب کرده بودند، در دیدار امشب هم چندان به دردسر نیفتادند و به سه امتیاز این دیدار خارج از خانه دست پیدا کردند.

سلتیک بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی تیم برتر میدان بود اما نتوانست موقعیت چندان خطرناکی روی دروازه بارسا ایجاد کنند. پس از سپری شدن 10 دقیقه ابتدایی، آبی و اناری ها پیش کشیدند و چند موقعیت خطرناک پیاپی روی دروازه سلتیک ایجاد کردند تا اینکه سرانجام در دقیقه 24 به گل رسیدند.

پاس تماشایی نیمار به داخل محوطه جریمه، با ضربه والی تماشایی مسی از زاویه بسته وارد دروازه شد.

سلتیک 0-2 بارسا؛ صعود با دابلِ مسی

سلتیک 0-2 بارسا؛ صعود با دابلِ مسی

بعد از این گل کمی از ضرباهنگ بازی کاسته شد و بازیکنان بارسا علی رغم در اختیار داشتن مالکیت توپ، موقعیت چندانی روی دروازه حریف ایجاد نکردند. در مقابل تیم میزبان حتی می توانست در دقایق پایانی این نیمه به گل تساوی برسد اما در نیمه اول توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بارسا با برتری 1-0 به رختکن رفت.

نیمه دوم را هم سلتیک بهتر آغاز کرد و می توانست در دقیقه 48 روی یک ضدحمله به گل برسد اما ضربه مک گوایر نتوانست قفل دروازه تراشتگن را باز کند.

پس از آن نوبت بارسایی ها بود که حملات خطرناک شان را از سر بگیرند و بعد از چند موقعیت خوب، در دقیقه 55 به گل دوم رسیدند. خطای ایساگیره روی سوارز، یک ضربه پنالتی نصیب بارسا کرد و مسی با یک ضربه دقیق، حساب کار را 2-0 کرد.

سلتیک 0-2 بارسا؛ صعود با دابلِ مسی

سلتیک 0-2 بارسا؛ صعود با دابلِ مسی

در ادامه کمی از ضرباهنگ بازی کاسته شد اما باز هم این آبی و اناری ها بودند که بر بازی تسلط داشتند. در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری دو گله بارسا به پایان رسید.