داریوش یزدی در خصوص پیروزی تیمش برابر یک تیم لیگ برتری دیگر در جام حذفی و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات اظهار داشت: به این تیم می‌بالم. تیمی که با شایستگی توانست بعد از استقلال خوزستان، تیم فولاد را هم در جام حذفی مغلوب کرده تا از این تیم به عنوان شگفتی ساز در این مسابقات اسم برده شود.

وی گفت: ما با دو تیم خوب استقلال خوزستان و فولاد اهواز بازی کردیم و این دو تیم خوب لیگ برتری را بردیم. اما حالا با یک تیم خیلی خوب مثل تراکتورسازی بازی داریم. تراکتورسازی در کنار پرسپولیس بهترین تیم‌های این فصل هستند. تیم‌هایی که هم بضاعت کافی برای قهرمانی لیگ برتر در داخل زمین دارند و هم روی نیمکت‌شان. من خوشحالم که فرصت بازی با این تیم نصیبم می‌شود.

سرمربی تیم نفت و گاز گچساران در خصوص دو بازی قبلی‌اش با تیم‌های اهوازی در اهواز گفت: بعنوان یک مربی اهوازی باید بگویم که تیم گچسارانی در اهواز خیلی هم میهمان نبود. به جز خود من، چند بازیکن و مربی دیگر از اهواز داریم. اما بزرگترین عاملی که منجر به پیروزی ما در این دو بازی می‌شد، زمین خوب و مناسب ورزشگاه اهواز بود که به ما اجازه ارائه یک فوتبال خوب را داد.

یزدی خاطر نشان ساخت: همانطور که گفتم تراکتورسازی یکی از بهترین‌های این فصل است، اما من به شکست دادن این تیم فکر می‌کنم. چرا که به داشته‌هایم و توانمندی‌های تیم اعتقاد دارم. نه تنها به شکست دادن تراکتورسازی فکر می‌کنم، بلکه حتی به راهیابی به فینال رقابت‌های جام حذفی اندیشیده و روی آن حساب کرده‌ام. می‌خواهیم شگفتی‌ها را تکمیل کنیم.

پیشکوست باشگاه استقلال در خصوص شرایط کنونی استقلال و پیروزی روز گذشته این تیم مقابل صبا گفت: استقلال طراوت ندارد و در حد نام و آوازه خودش بازی نمی‌کند. من بعنوان پیشکسوت استقلال نگران آینده این تیم هستم و نمی‌توانم نگرانی ام را پنهان کنم. استقلال یک بازی برتر مقابل صبا انجام نداد و در بازی‌ای پیروز شد که نتیجه آن هر چیز دیگری می‌توانست باشد.

مدافع پیشین استقلالی‌ها اظهار داشت: من که از نزدیک کنار استقلال نیستم تا مشکلات این تیم را ببینم، اما آنچه که از بیرون احساس می‌کنم این است که در این تیم دو سه بازیکن هستند که خودشان را بزرگتر از تیم استقلال می‌دانند. این شرایط باید در تیم استقلال هرچه زودتر از بین برود تا شرایط این تیم درست شود.