محمد ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره برتری تیمش مقابل برق نوین شیراز، عملکرد خوب خودش، چالش مانکن اعضای تراکتورسازی، آماده شدن ورزشگاه یادگار و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


برق لیگ یکی می شود


بازی سختی داشتیم. تیم برق تیم خیلی خوبی بود و واقعیت این بود که نمی گذاشتند پاس های زیادی بهم بدهیم. به وحید رضایی تبریک می گویم که چنین تیمی درست کرده و این تیم قطعا به لیگ دسته اول صعود می کند. خوشبختانه تمرکز لازم را داشتیم و توانستیم به دور بعدی برسیم.


وظیفه ام را انجام می دهم


من به عنوان بازیکن وظیفه ام را انجام می دهیم. همه بازیکنان زحمت می کشم و نباید یک بازیکن را عامل پیروزی دانست. همه ما تلاش می کنیم تا بتوانیم برای تراکتورسازی مفید باشیم.


ما از همه بازیکنان ایرانی مانکن تریم


چالش مانکن یک حرکت از قبل تعیین شده بود که بعد از گل ها اجرا کردیم. من فکر می کنم از نظر استیل و شرایط بدنی در بین همه بازیکنان برتر هستیم و می توانیم مانکن های خوبی باشیم.


قبول نداریم شانس می آوریم


نمی شود گفت ما در جام حذفی شانس آوردیم که به تیم های بزرگ برخورد نکردیم. اصلا فرض می کنیم در حذفی شانسی بالا می رویم، در لیگ چطور؟ این حرف ها درست نیست و شخصا فکر می کنم بازی کردن با تیم های لیگ برتری برایمان آسان تر است.


نفت و گاز بزرگان را حذف کرده


جام حذفی جام شگفتی ها است. همه تیم هایی که تا این مرحله بالا می آیند تیم های خوبی هستند. شما می بینید که نفت و گاز گچساران استقلال خوزستان و فولاد را حذف کرده است. با این حال امیدواریم بتوانیم سایر بازی ها را نیز با موفقیت پشت سر بگذاریم و هواداران را خوشحال کنیم.


مدعی قهرمانی هستیم


ما همیشه گفته ایم مدعی قهرمانی هستیم. این راه را باید تا آخر ادامه دهیم. با جان و دل تلاش می کنیم و اگرچه کارمان در آینده سخت تر می شود ولی باید با تمرکز بالا جلو برویم تا جام بگیریم.


آجورلو تنهایی کار می کند


از سردار اجورلو تشکر می کنم. او واقعا تنهایی کارها را جلو می برد. خوشبختانه همه چیز در تراکتور سر جایش است که اینها از زحمات آجورلو است. از هواداران می خواهیم در سامانه های هواداری نیز حضور پرشورتری داشته باشند تا باشگاه سود ببرد.


از آماده شدن یادگار خوشحالم


خوشحالم که ورزشگاه یادگار آماده شده و از این پس بازی هایمان در یادگار انجام می شود. امیدوارم هواداران سکوها را پر کنند و دوباره با همه پرشورها دیدار کنیم.