هاشم بیک‌زاده  در خصوص آخرین شرایط خود قبل از بازی با استقلال اظهار داشت: مشکل خاصی ندارم و برای بازی مقابل استقلال آماده هستم.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود مصدوم است و ممکن است به بازی با استقلال نرسد، گفت: من دو روز است در تمرینات پا به توپ می‌شوم و دیروز هم با تیم تمرین کردم و برای بازی با استقلال اصلاً مشکلی ندارم.

مدافع صبا در خصوص دیدار مقابل استقلال گفت: این مسابقه برای هر دو تیم سخت است و چون بازی حذفی محسوب می‌شود هر دو تیم شانس صعود دارند. استقلال مقابل هوادارانش بازی می‌کند و کار ما هم از آن حیث سخت است، اما در این فوتبال نشد وجود ندارد. چرا صبا نتواند استقلال را شکست دهد؟ فوتبال قابل پیش‌بینی نیست، اما در هر صورت صبا تیم از پیش‌بازنده مقابل استقلال نخواهد بود.

وی که مقابل تیم سابقش بازی می‌کند، در خصوص این رویارویی گفت: من از این بابت خوشحالم که هوادران استقلال را دوباره می‌بینم و قطعاً هیجان بازی بالا خواهد رفت، اما در حال حاضر بازیکن صبا هستم و برای استقلال در ادامه لیگ آرزوی موفقیت می‌کنم!

وی در خصوص اینکه ظاهراً بازیکنان استقلال با شوخی در مصاحبه‌ای اعلام کرده بودند اگر بیک‌زاده بازی کند او را در جناح چپ می‌کشیم، گفت: من فقط شنیدم که چنین حرفی زده شده است. ظاهراً خسرو حیدری چنین حرفی زده بود، اما از صحت و سقم آن اطلاع ندارم. در هر صورت کری همیشه در فوتبال وجود دارد و من با خسرو رفیقم که اگر او برای استقلال بازی کند، کار ما سخت است و اگر نه، شانس برد صبا بیشتر خواهد بود.