ساکت الهامی  ، در مورد تقابل تیمش با استقلال در جام حذفی گفت: این بازی یک مسابقه خاص است، چرا که استرس بازی‌های جام حذفی بیشتر از لیگ برتر است. احساس می‌کنم تیم ما نسبت به استقلال بیشتر در شرایط مسابقه قرار دارد و مقابل صنعت نفت هم یک بازی دوستانه انجام دادیم که نمایش خوبی در آن مسابقه داشتیم.

مربی تیم فوتبال صبای قم ادامه داد: استقلال اما در این 10 روز درگیر اتفاق تلخی بود که برای منصورخان پورحیدری رخ داد. آنها به خوبی تمرکز نداشتند، ولی با این حال برای شاد کردن روح اسطوره باشگاه‌شان تلاش خواهند کرد. استقلال نسبت به ابتدای فصل خیلی بهتر شده و بازیکنان این تیم توانستند با فرهنگ استقلال خودشان را هماهنگ کنند. استقلال از لحاظ تاکتیکی هم روند رو به رشدی داشته و با اینکه 60 درصد این تیم تغییر کرده است، آنها توانستند در چند بازی آخر خوب بازی کنند و نتیجه بگیرند.

وی در خاتمه تصریح کرد: ما حریفی سرسخت برای استقلال خواهیم بود و با برنامه‌ریزی کامل مقابل آنها بازی خواهیم کرد. اعتقاد دارم هر دو تیم بازی سختی خواهند داشت، ولی ما باید با تمرکز بالا بازی کنیم تا به چیزی که می‌خواهیم برسیم. استقلال تیمی است که اقتصادی بازی می‌کند و با اختلاف گل کم برنده می‌شود. ما باید باهوش و حرفه‌ای بازی کنیم و امیدوارم اسیر اتفاقات غیرفوتبالی و پیش‌بینی نشده نشویم.