تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 12 امروز (شنبه) در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی آغاز شد که این تمرین با شرایط خاصی برگزار شد.

* تمرین امروز آبی‌پوشان تحت تأثیر درگذشت منصور پورحیدری بود.

* در تمرین امروز علاوه بر ملی‌پوشان که وریا غفوری و امید ابراهیمی هستند، هرایر مگویان، خسرو حیدری، یعقوب کریمی و رابسون جانواریو غایب بودند.

* بازیکنان پیش از آغاز تمرین مشغول بازی تنیس فوتبال بودند و سپس تمرین از ساعت 12 با صحبت‌های علیرضا منصوریان در خصوص منصور پورحیدری آغاز شد.

* آبی‌پوشان ابتدا زیر نظر علی چینی بدن‌های خود را با حرکات کششی و نرمشی گرم کردند و سپس به دو به دو کارهای استقامتی را انجام دادند. در ادامه بازیکنان به دو گروه تقسیم شده و کارهای ترکیبی با توپ را انجام دادند.

* بخش بعدی تمرین استقلالی‌ها مجدداً تقسیم شدن به دو گروه بود و این بار بازیکنان در فضایی بزرگ‌تر کارهای ترکیبی همراه با توپ را انجام دادند.

* دروازه‌بان‌های استقلال در تمرین امروز، مشغول بازی والیبال شدند و تمرین آنها به این صورت پیگیری شد. مهدی رحمتی که دروازه‌بان اصلی استقلالی‌هاست مانند والیبالیست‌ها سرویس و پاس می‌داد.

* بخش بعدی تمرینات تاکتیکی آبی‌پوشان فوتبال درون تیمی بود.

* روزبه چشمی، بازیکن مصدوم آبی‌ها که در حال آماده‌سازی برای بازگشت به میادین است، تمرینات اختصاصی‌اش را زیر نظر فیزیوتراپ انجام داد.

* استیو جونز، مربی بدنساز استقلالی‌ها در تمرین امروز به دلیل گرفتگی کمر در تمرین امروز از کنار زمین مشاهده‌گر تمرینات بود.

* در اواسط تمرین، علیرضا منصوریان به دلیل گرفتگی عضله پا به کنار زمین آمد و زیر نظر ماساژور مشکل خود را برطرف کرد.

* سرمربی استقلالی‌ها در زمان حضور در کنار زمین، مدام پیگیر میزبانی تیمش در جام حذفی بود. منصوریان علاقه‌مند بود که نفت تهران از مراحل بعدی میهمان باشد تا به این شکل در صورت صعود استقلال از این مرحله، آبی‌پوشان در مرحله بعدی هم شرایط میزبانی داشته باشند.

به گزارش تسنیم، تمرین فردای آبی‌پوشان پس از برگزاری مراسم تشییع پیکر مرحوم پورحیدری و از ساعت 15:30 در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار خواهد شد.