جنگ میان پپ گواردیولا و مدیر برنامه یحیی توره بالاخره پایان یافت. پس از این که هافبک ساحل عاجی توسط سرمربی جدید منچسترسیتی به تیم دعوت نشد، دیمیتری سلوک از این موضوع عصبانی شد و به شدت از گواردیولا انتقاد کرد. سرمربی اسپانیایی در پاسخ گفت‌: تا وقتی که سلوک عذرخواهی نکند توره در تیم جایی نخواهد داشت. پس از گذشت یک ماه و نیم هافبک ساحل عاجی از مدیر برنامه‌اش خواست تا از گواردیولا در جمع عذرخواهی کند چون می دانست این تنها راه بازگشت به تیم است.

سلوک در مقابل با این خواسته مخالفتی نکرد و در این باره به میرور گفت‌: اخیرا با توره صحبت کردم و از من خواست که از پپ عذرخواهی کنم. با او موافق هستم چون باید برای بهتر شدن شرایطش کاری انجام دهم. برخی از هواداران سیتی با یحیی تماس گرفتند و از او خواستند که در این رابطه راه حلی پیدا کند. برخی از دوستان توره نیز از من خواستند تا کاری انجام دهم.

مدیر برنامه هافبک سیتی در ادامه افزود: فکر نمی‌کنم که هیچ گاه گواردیولا مرا دوست داشته باشد، اما مهم‌تر از همه این است که تلاش کنیم تا ما را به خاطر اتفاق رخ داده ببخشد و روابطمان دوباره مثل سابق شود. امیدوارم این عذرخواهی را بپذیرد.

سلوک در پایان گفت‌: یکی از دلایل صحبتم با رسانه این بود که از گواردیولا بپرسم چرا به تماس‌هایم پاسخی نداد. حرف‌هایم را رسانه‌ای کردم تا اعلام کنم ابتدا من باید اولین قدم را در بهتر شدن این شرایط بردارم. امیدوارم که این اتفاق شروع دوران جدیدی باشد و توره به ستیی در فتح عناوین کمک کند.

توره تا این جای فصل تنها در یک بازی رسمی سیتی حضور داشته است. او در دیدار برگشت مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا برابر استوابخارست به میدان رفت.