مهاجم آرام و بی حاشیه سایپا و ذوب آهن حالا تبدیل به حاشیه اول فوتبال ایران در روزهای گذشته شده است. رضایی که بعد از اتمام قرارداد با ذوب آهن اصفهان با طی مسیری عجیب بعد از مذاکرات فشرده با قرمزپوشان در نهایت لباس استقلال را بر تن کرد در دوران کوتاه حضور خود در این تیم حاشیه های زیادی را تجربه کرده است.


رضایی البته می توانست مانند رضا عنایتی با درخشش چشمگیر در پیراهن استقلال مذاکرات خود با پرسپولیس را از ذهن هواداران استقلال پاک کند اما روند گل نزنی و فرصت سوزی های او باعث شد تا شماره 9 جدید آبی پوشان بعد از هر دیدار آبی پوشان در راس حاشیه ها قرار داشته باشد. هر چند کاوه رضایی در 10 هفته ابتدایی لیگ برتر بازیکن موثری برای تیم منصوریان بوده است اما اتفاقات عجیبی پیرامون این بازیکن باعث شد تا کاوه در دوران کوتاه مدت حضور در استقلال روزهای خوبی را تجربه نکند.


حاشیه های کاوه بعد از انتشار خبر پیوستن او بعد از دیدار با مس کرمان به لیگ چین رنگ و بوی تازه ای گرفت. شایعه ای که البته با "نه" قطعی کاوه رضایی به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا دیدار با مس کرمان آخرین بازی او با پیراهن استقلال است پایان یافت اما مشکلات زیادی را برای استقلال و شخص او ایجاد کرد.


کاوه رضایی که چهره ای عصبی داشت در دیدار با مس کرمان روز پر اشتباهی را گذارند و نتوانست عملکرد چشمگیری داشته باشد تا حاشیه های این اتفاق در اولین گام دامن او را بگیرد. پیشکسوتان استقلال نیز بعد از صحبتهای مدیر برنامه های این بازیکن واکنش تندی نسبت به رفتارهای او داشتند تا وجهه کاوه نزد پیشکسوتان نیز خدشه دار شود. هر چند در این میان هواداران استقلال که در فضای بهت و تعجب قرار داشتند ترجیح دادند در ورزشگاه آزادی کاوه را تشویق کنند اما واکنش های در فضای مجازی نسبت به خروج او از استقلال منفی بود.


از سوی دیگر شایعه رفتن کاوه رضایی و بندهای قرارداد او باعث شد تا علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از بازی استقلال و مس کرمان صحبتهای عجیبی را مطرح کند. صحبتهایی دور از انتظار مبنی بر اینکه 10 بازیکن استقلال می توانند در صورت دریافت نکردن پول در هر مقطع از فصل از این تیم جدا شوند تا باز هم موضوع قراردادهای بازیکنان استقلال تبدیل به سوژه جنجالی رسانه ها شود. قراردادهایی که باعث انقلاب مدیریتی در جمع آبی ها شد و مدیران جدید هنوز نتوانستند راهکاری برای آن پیدا کنند.


داستان جدایی کاوه رضایی از استقلال با توجه به پرداخت مطالبات آبی پوشان در روزهای آینده پایان یافته به نظر می رسد اما استقلال و رضایی برای تطهیر خود از اتفاقات روزهای اخیر و پشت سر گذاشتن این حاشیه ها کار سختی پیش روی دارند.

عکس: رضا سعیدی پور

کاوه رضایی - استقلال؛ این عشق ادامه دارد!

کاوه رضایی - استقلال؛ این عشق ادامه دارد!

کاوه رضایی - استقلال؛ این عشق ادامه دارد!

کاوه رضایی - استقلال؛ این عشق ادامه دارد!