علیرضا منصوریان فردا در حالی شاگردانش را مقابل حریف سرشناس دسته اولی به میدان می فرستد که برای این بازی جمعی از بهترین بازیکنان خود را در اختیار ندارد. خسرو حیدری همچنان مصدوم است و اجازه حضور در تمرینات را ندارد ضمن این که در کنار این بازیکن وریا غفوری زوج او در جناح راست نیز با توجه به در پیش بودن بازی های تیم ملی و همچنین عدم بهبودی 100 درصدی به احتمال فراوان فرصت حضور در ترکیب را از دست خواهد داد گرچه قرار است امروز از این مدافع ملی پوش تست های نهایی گرفته شود.

علاوه بر این دو نفر امید ابراهیمی هافبک ملی پوش و داغ دیده استقلال بعد از این که پدر خود را از دست نامش از فهرست بازیکنان برای مصاف با مس خارج شد تا دغدغه های علیرضا منصوریان به اوج خود برسد. با غیبت امید ابراهیمی به نظر می رسد بعد از مدت ها فرشید باقری فرصت حضور در میدان را پیدا کند و به عنوان هافبک دفاعی به میدان برود گرچه میثم مجیدی هم از دید منصوریان می تواند در این پست بازی کند.

با این تفاسیر می توان گفت هرایر مگویان همچنان مدافع راست استقلال خواهد برود و این تیم تنها با یک یا دو تغییر نسبت به بازی با فولاد در اهواز فردا مقابل مس کرمان به میدان خواهد رفت تا شانس حضور در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی را پیدا کند.