علی دایی پس از تساوی تیمش مقابل سیاه جامگان با حضور در نشست خبری گفت: فکر می‌کنم در هر دو نیمه از سیاه جامگان بهتر بودیم. موقعیت‌های زیادی داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم. سه توپ وارد محوطه جریمه ما شد که دو گل دریافت کردیم. گل‌هایی که دریافت کردیم بسیار بچگانه بودند. بازیکنانم تمام تلاش خود را کردند اما از توپ‌هایمان استفاده کامل نکردیم.

 

او افزود: باید ارزش موقعیت‌هایمان را بدانیم. خیلی زحمت می‌کشیم و گل می‌زنیم اما خیلی راحت‌ گل می‌خوریم. باید تیم‌مان را در فاز دفاعی تقویت کنیم که به این راحتی‌ها گل دریافت نکنیم.

 

سرمربی نفت تهران درباره عملکرد داور مسابقه گفت: اتفاق خاصی نیفتاد. آرزوی من این است که داوران ما به حدی پیشرفت کنند که شاهد کمترین اشتباهات در مسابقه‌های داوری باشیم. برای آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

دایی درباره مشکلات مالی هر دو تیم و تمرین نکردن بازیکنان‌شان پیش از این مسابقه نیز تاکید کرد:‌ متاسفانه مسائلی وجود دارد که تیم ما را درگیر خود کرده است. شرایط برای ما بسیار سخت است و مشکلات مالی بازیکنان را اذیت می‌کند. بازیکنان‌مان با شرکت نکردن در تمرین‌ها اعتراض خود را نشان دادند. هر بار که تمرین نمی‌کنیم به تیم آسیب می‌رسد. ما پیش از این مسابقه هیچ فرصتی برای تمرین کردن نداشتیم. باید قبل از مسابقه تمرین‌های خوبی را برگزار کنیم.

 

سرمربی نفت تهران درباره غیبت در نشست خبری پیش از مسابقه نیز گفت: پرواز ما با تاخیر مواجه شد و از دست من و عباسی، مدیرعامل سیاه جامگان هم کاری برنمی‌آید. فقط عذرخواهی می‌کنم که در نشست خبری حاضر نشدم.

 

او در پایان درباره نقاط قوت تیمش گفت: خیلی خوب توانستیم از سمت راست و چپ زمین موقعیت‌سازی کنیم اما نتوانستیم به گل برسیم.