علیرضا منصوریان بعد از امتحان کردن چند گزینه در دفاع چپ فعلا به یعقوب کریمی رسیده و در دو بازی اخیر او را در این پست به میدان فرستاده است. با توجه به این که منصوریان در این دو بازی تیمش گلی را دریافت نکرده بعید به نظر می‌رسد که او بخواهد فعلا تغییری در ترکیب فعلی ایجاد کند هر چند که یعقوب کریمی نسبت به دیگر مدافعان عملکرد ضعیف‌تری داشته و اشتباهاتی در دفاع داشته که با درخشش رحمتی و دیگر مدافعان به خصوص پادوانی به گل حریفان تبدیل نشده است.

 

در حال‌حاضر اگر یعقوب کریمی هم در این پست نتواند وظایفش را به خوبی انجام بدهد منصوریان فقط یک گزینه دیگر دارد. میلاد زکی‌پور بازیکن جوان استقلال که می‌توانست پدیده شود اما یک اشتباه از منصوریان فعلا او را از گزینه‌های دفاع چپ خارج کرده. اشتباهی که منصوریان هم به آن اعتراف کرده و در جمعی آن را بزرگترین اشتباه این فصل خود دانسته.

 

میلاد زکی‌پور در بازی مقابل صنعت‌نفت آبادان در پانزده دقیقه ابتدایی جانشین یعقوب کریمی مصدوم شد. زمانی که زکی‌پور به بازی آمد استقلال با یک گل از صنعت نفت جلو بود و آبی‌ها خود را آماده می‌کردند تا اولین سه امتیاز خود را جشن بگیرند اما دو اشتباه از این بازیکن باعث شد تا استقلال در نهایت بازی را با نتیجه 2 بر یک واگذار کند. در آن بازی زکی‌پور مورد هجمه شدید سکوها و رسانه‌ها قرار گرفت و این‌طور که کادرفنی استقلال می‌گویند اعتماد به نفسش را از دست داده است. منصوریان هم از این که به این بازیکن جوان در یک بازی خانگی و در استادیوم آزادی برای اولین بار بازی داده پشیمان است و حسرت این را می‌خورد کاش این فرصت را به بازیکن جوان تیمش در یک بازی خارج از خانه می‌داد تا این‌طور تحت فشار قرار نگیرد و شانس مجدد بازی کردن او به خطر نیفتد.