خسرو حیدری بازیکن با تجربه آبی پوشان که در همان نیمه اول بازی تیمش مقابل سیاه جامگان از ناحیه عضله دوقلو آسیب دید و جای خود را به مجتبی حقدوست، هم تیمی جوان و جدیدش داد، در طول هفته منتهی به هفته نهم اغلب جلسات تمرینی اش را در کلینیک فیزیوتراپی انجام داد و تنها با یک جلسه تمرین گروهی، در حالی در ترکیب ثابت تیمش برابر سایپا قرار گرفت که توصیه پزشکان به وی چیزی غیر از این بود.

همین بازی کردن خسرو حیدری نیز منجر به این شد تا خودش در بین دو نیمه احساس کند در صورت ادامه حضور در میدان، ممکن است دچار آسیب دیدگی جدی شود و تا مدت‌ها دور از میدان باشد. به همین دلیل وی در نیمه دوم جای خود را به محسن کریمی داد تا کریمی جوان تبدیل به تعویض طلایی منصوریان مقابل سایپا باشد.

حیدری که در سال های اخیر با آسیب دیدگی های زیادی مواجه بوده و هفته های زیادی از لیگ های گذشته را به همین دلیل از دست داده بود، رفته رفته جایگاه ثابت خود را نیز در تیم ملی از دست رفته می ببیند. حتی نام وی در آخرین لیست مدعوین کی روش هم قرار نداشت تا این موضوع باعث نگرانی بازیکن با تجربه استقلال شود. نگرانی از خداحافظی همیشگی با پیراهن تیم ملی. 

شنیدهها در این رابطه حکایت از آن دارد که حیدری با درک نگرانی از همین موضوع، تصمیم گرفت که برابر سایپا به میدان برود تا به این وسیله به مربیان تیم ملی و به ویژه به کارلوس کی روش پیغام دهد که مصدومیت خاصی ندارد و برای اردوهای بعدی تیم ملی می تواند روی او حساب کند اما ظاهرا بعد از این دیدار پزشکان به وی توصیه کرده اند که مدتی را استراحت کند.

حتی گفته می شود پزشکان به وی تاکید کرده اند اگر این استراحت را پشت سرنگذارد و بخواهد مثل بازی با سایپا به میدان برود، قطعا مصدومیتش تشدید و اوضاع بدتری پیدا خواهد کرد.