علیرضا مرزبان که تیمش خونه به خونه مازندران در چارچوب هفته یازدهم این رقابت ها میزبان هم استانی خود تیم نساجی را با نتیجه 2 بر یک در قائمشهر شکست داد گفت: در این مسابقه موقعیت های گلزنی بیشتر و خطرناک تری نسبت به تیم نساجی داشتیم و بچه های ما با لیاقت بازی کردند و سزاوارانه به پیروزی رسیدیم.

وی ادامه داد : به بازیکنانم بابت این بازی با کیفیت و مبارزه شرافتمندانه که برابر نساجی ارائه دادند، تبریک می گویم و خوشحالم که چنین بازی خوبی را در حضور تماشاگران پرشور مازندرانی به نمایش گذاشتند.

سرمربی تیم خونه به خونه مازندران گفت : قبل از این مسابقه پیش بینی یک بازی سختی را برابر تیم نساجی که درخانه ازما میزبانی می کرد، را داشتیم، این تیم دربازی های خانگی این فصل خود بیشترین امتیازها را کسب کرده بود واین وضعیت کار ما را درمقابل تماشاگران این تیم مشکل کرده بود.

مرزبان اضافه کرد: نیمه نخست مسابقه دو تیم بازی متعالی را نمایش گذاشتند، اما درنیمه دوم تیم ما عملکرد بهتری داشت، هرچند تیم نساجی در نیمه دوم زودتر به گل رسید، اما با صحبت هایی که با بچه ها دربین دو نیمه داشتم ، خوشبختانه آنها همواره موارد بیان شده را به خوبی در زمین اجرا کردند و خوشبختانه توانستند نتیجه مسابقه را در نهایت به سود ما تغییر دهند.

سرمربی خونه به خونه با اظهار این که تیمش در بازی های های گذشته به هماهنگی خوبی در همه پست ها رسیده ، گفت : بازیکنان تیم ما از اتحاد تیمی خوبی برخوردار شدند که این مهم کمک زیادی به کسب نتایج دلخواه ما دارد.

وی در خصوص اعتراض های خود به نظر داور مسابقه در صحنه هایی از این دیدار هم اظهار داشت : این یک امر طبیعی است و من در جایگاه قانونی خود اعتراض کردم ، هرچند در این دیدار موارد حساسی نبوده که بخواهیم راجع به آن بحثی داشته باشیم.

مرزبان، با بیان اینکه تمام تلاشش در این فصل کسب سهمیه برای تیم خونه به خونه و رساندن این تیم به لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور است ، گفت : مهم ترین نیاز ما در راه رسیدن به لیگ برتر ، آرامش کامل در اطراف تیم و بازیکنان ماست که در فضایی به دور از تنش و حاشیه به هدف بزرگی که دارند ، فکر کنند.