باهم نگاهی خواهیم داشت به این رقابت ها:

یکشنبه 2 آبان 95

نساجی مازندران - خونه به خونه بابل

دربی حساس مازندران بین نساجی قدیمی، ریشه دار و پرطرفدار با خونه به خونه، تیم متمول و نوظهور مازندران.

به دلیل سابقه کم تیم بابلی در رقابتها، دو تیم تنها دو بار در فصل قبل باهم دیدار کردند که در هفته چهارم در بازی رفت در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر نساجی با گل دقیقه 94 فریبرز گرامی و با سرمربیگری پائولو آلوس پرتغالی در حضور پرشور و همیشگی هواداران خود، موفق شد خونه به خونه بابل تحت هدایت اکبر میثاقیان را شکست دهد.

در بازی برگشت که با حواشی فراوان روی سکوها نیز همراه بود، بابلی ها با ضربه پنالتی موفق شدند با یک گل، نساجی را شکست دهند.

بابلی ها در بازی فردا با هدایت مرزبان در حضور انبوه هواداران عاشق نساجی، کار سختی در پیش خواهند داشت.

خونه به خونه با کسب 19 امتیاز در رتبه دوم و نساجی با کسب 16 امتیاز در رده ششم جدول جای دارند.

ملوان بندرانزلی - بادران تهران

انزلی چی ها که همچنان در بازیهای داخل خانه می برند از شاگردان میثاقیان پذیرایی می کنند که دو هفته ای است خوب نتیجه گرفته و با برد در دو بازی اخیر، به رتبه هفتم جدول رسیدند.

راه‌آهن تهران - سپیدرود رشت

رشتی ها که این فصل بسیار خوب نتیجه گرفتند و صدرنشین رقابتها هستند در تهران میهمان راه آهن هستند که هفته قبل در بوشهر سه امتیاز ارزشمند کسب کردند.

اکسین البرز - مس رفسنجان

اکسینی ها که با نتایج ضعیف در دو هفته اخیر، صدرنشینی را از دست داده و به رتبه سوم جدول سقوط کردند در مصاف با مس رفسنجان متحول شده به برد می اندیشند.

گل‌گهر سیرجان - استقلال اهواز

سیرجانی ها پس از دو شکست متوالی و فاصله گرفتن از صدر جدول، در مصاف با قعرنشین رقابتها، فقط به کسب سه امتیاز می اندیشند.

نفت مسجدسلیمان - آلومینوم اراک

شاگردان بختیاری زاده با کسب نتایج ضعیف در چند بازی اخیر، در شرایط بحرانی به سر می برند و برای خروج از بحران، چاره ای جز شکست تیم خوب آلومینیم اراک ندارند.

مس کرمان - فولاد یزد

کرمانی ها که نتایج چندان خوبی کسب نکردند به مصاف یزدی هایی می روند که با تعویض سرمربی، نتایج خوبی کسب کردند.

ایرانجوان بوشهر - پارس جنوبی جم بوشهر

دو تیم بوشهری رقابتها، برگزار کننده دیداری حساس خواهند بود. شاگردان تارتار، پس از کسب نتایج خوب اول فصل، در هفته های اخیر نتایج بدی کسب کردند و از صدر به میانه های جدول رسیدند.

فجرسپاسی شیراز - خیبر خرم‌آباد

فجری ها که در بدترین شرایط خود به سر می برند به مصاف خیبری می روند که با آمدن داود حقدوست بعنوان سرمربی، نتایج خوبی کسب کردند و از قعر جدول فاصله گرفتند.

نویسنده: "حسین یوسفی"