بازیکنان تیم فوتبال نساجی مازندران قرار بود صبح امروز  چهارشنبه تمرینات خود را پیگیری کنند اما با اینکه کادر فنی در محل تمرین منتظر بازیکنان بود آنها اعلام کردند تا زمانی که مشکلات مالی شان حل نشود در تمرین حضور پیدا نخواهند کرد.

محمود فکری در مورد اعتصاب بازیکنان گفت: شرایط تیم ما خوب نیست، قرار بود صبح امروز بازیکنان در تمرین حضور پیدا کرده و خود را آماده دیدار مقابل تیم خونه به خونه کنند که متاسفانه بازیکنان به خاطر مشکلات مالی و زیر سوال رفتن شخصیت شان توسط ابراهیمی مدیرعامل باشگاه در تمرین حضور پیدا نکردند.

سرمربی نساجی در ادامه خاطرنشان کرد: تنها بحث مطالبات نیست و بازیکنان حتی بعد از بازی هایی که انجام می دهند از سوی مدیرعامل به آنها یک خسته نباشید هم گفته نمی شود، متاسفانه باید بگویم ما پس از بازی مقابل ملوان بندرانزلی حتی پول شام بازیکنان را نداشتیم که آنها بتوانند شکم خود را سیر کرده و تا قائمشهر گرسنه نمانند.

وی تاکید کرد: اتوبوسی که در اختیار تیم گذاشته بودند در شان و شخصیت بازیکنان نبود و آنها معتقدند که مدیرعامل باشگاه به تنها چیزی که فکر نمی کند تیمداری است و دارد به نوعی بازیکنان را ترور شخصیت می کند و این تصمیمی است که بازیکنان گرفتند و با توجه به شرایط موجود من هم نمی توانم در این خصوص آنها را راضی کنم که به تمرینات بازگردند زیرا تا الان تلاش خود را کردم و آنها به احترام مردم استان مازندران  و من تمام مشکلات را به جان خریدند اما پیش از این دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم.

فکری در پاسخ به این پرسش که آیا مردم استان از نتایج به دست آمده شما ناراضی هستند، گفت: خوشبختانه از نظر فنی هم مردم استان، هم کارشناسان و هم حتی مربیانی که مقابل آنها بازی کرده ایم تیم ما ستایش کرده اند اما مشکل از جای دیگر است و توسط من حل نخواهد شد.

سرمربی نساجی قائمشهر در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا با این شرایط شما هم از این تیم خواهید رفت یا خیر گفت: شرایط در این تیم به گونه ای شده است که فکر می کنم ماندن من هم به صلاح نباشد زیرا اگر این روند ادامه پیدا کند اعتبار گذشته، حال و قطعا آینده من زیر سوال خواهد رفت.