پرسپولیس موفق شد مقابل نفت تهران با نتیجه 3برصفر به برتری برسد. زمانی که برانکو در این بازی مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس را تعویض کرد ناراحتی در چهره این بازیکن موج می زد اگرچه او واکنشی از خود نشان نداد با این حال این موضوع در برخی رسانه ها بازتاب داشت

مهدی طارمی امسال هم آقای گل می شود؟
طبیعتا هر بازیکنی دوست دارد در همه بازی‌ها گل بزند من هم از این قاعده جدا نیستم. البته این را بگویم که اولویت برای من قهرمانی پرسپولیس است و اولویت دوم آقای گلی است.من همه تلاشم را می‌کنم که امسال بتوانم بازهم آقای گل لیگ برتر شوم تا رکورد جدیدی در فوتبال به نام خود ثبت کنم.قصدم این است که امسال بیشتر از فصل گذشته گل بزنم.

 

اما موقعیت گل هم زیاد از دست می‌ دهی
من معمولا اگر در موقعیت صد در صد گل قرار بگیرم آن توپ را گل می‌کنم و امسال فقط فکر کنم در بازی با صبای قم یک موقعیت خیلی خوب گلزنی را از دست دادم.

 

*نقل قول تو بعد از بازی با نفت در مورد بازی نکردن رامین رضائیان کمی حاشیه‌ای شده است. 
خبرنگاران بعد از بازی از من درباره رامین سؤال کردند که من گفتم من نه نظری دارم و نه باید نظر بدهم چرا که این مسائل در حیطه اختیارات برانکو است و او بهترین تصمیم را درباره بازی کردن یا بازی نکردن بازیکنان می‌دهد.البته گفتم که اگر نظر خودم را بخواهم بگویم این است که رامین در تیم ملی فیکس است و می‌تواند به ما کمک کند.هر چند که ماهینی هم تا اینجا خیلی خوب کار کرده و به دلیل سابقه‌اش می‌تواند در پست دفاع وسط هم بازی کند.این نظر من بوده اما قطعا نظر نهایی نظر برانکو است که مهم است.

 

زمانی که در بازی با نفت تعویض شدی ناراحت شدی؟
بازیکنی که تعویض می‌شود قطعا ناراحت می‌شود چرا که در آن بازی یا بد بوده که به دلیل بد بودنش ناراحت است یا اینکه گل زده و دوست داشته باز هم در زمین بماند تا باز دوباره گلزنی کند.طبعا بازیکن در زمان تعویض ناراحت می‌شود و شما هیچ کجای دنیا بازیکنی نمی‌بینید که در زمان تعویض شدن قهقهه بزند! ناراحت بودن من به دلیل همین مسئله بود و ناراحت بودن به منزله مشکل من با سرمربی یا شخص دیگری نیست.خود من هم نمی‌پذیرم که بازیکنی در زمان تعویض ناراحت شود. حتی دیدید روی نیمکت نشستم و هیچ حرکت اضافه‌ای انجام ندادم. اگر ناراحت بودم شاید کاری می‌کردم.

 

*شایعه‌هایی بود که در پرسپولیس باند درست کرده‌اید
این حرف را اصلا قبول ندارم چرا که شخصیت من به گونه‌ای است که با همه بازیکنان از بزرگترین تا جوان‌ترین گرفته شوخی می‌کنم. خود من با سیدجلال، نوراللهی، ماهینی، احمدزاده، کامیابی‌نیا و مسلمان بهتر از بقیه هستم و خیلی با هم صمیمی هستیم. به هر حال یک بازیکن که نمی‌تواند با همه تیم صمیمی باشد.خود شما هم در بین افرادی که در کنارتان هستند با چند نفر بهتر از بقیه هستید و نمی‌توان نام این مسئله را باندبازی گذاشت. خوشبختانه در تیم فقط یک باند داریم و آن هم باند تیم پرسپولیس است.

 

*به نظر می‌رسد راه صعود به جام جهانی هموارتر شده است.
واقعا خدا را شکر. تیم ملی در مهمترین بازی‌های خود در راه صعود به جام جهانی 6 امتیاز گرفت و فکر می‌کنم با این وضعیت 70 درصد راه صعود به جام جهانی را طی کردیم هر چند که اعتقاد من این است که با این 2 بازی که بردیم کار ما برای صعود به جام جهانی راحت‌تر شده است. ما 2 بازی بسیار سخت را بردیم و به نظرم باید تمرکزمان را تا آخرین روز حفظ کنیم و این روند را ادامه دهیم.

 

*در راه صعود به جام جهانی همه انتظار حمایت از تیم ملی را دارند. تو به عنوان یک ملی‌‌پوش در این باره چه صحبتی داری؟

 

به هر حال بحث سخت‌افزاری برای تیم ملی خیلی مهم است. ما چمن خوب نداریم و مجبوریم اردوهای تیم ملی را در خارج از کشور برگزار کنیم زیرا که چمن خوب نداریم و این موضوع باعث ناراحتی ماست. خوشبختانه مشکل لباس حل شد و کی‌روش هم راضی است اما شاید رضایت او صد در صدی نباشد. شما به عنوان یک فوتبالیست نمی‌توانید در زمین ناهموار تمرین کنید اما در زمین صاف مسابقه دهید.