حسین بادامکی در رابطه با وضعیت سیاه جامگان در آستانه دیدار با استقلال اظهار داشت: خدا را شکر بعد از اینکه فرهاد کاظمی به تمرینات برگشت، در روزهای گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. امیدوارم بتوانیم فردا یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم و با ۳ امتیاز برای ما همراه باشد.

حسین بادامکی با اشاره به مشکلات مالی بازیکنان سیاه جامگان عنوان کرد: باشگاه ما هم مثل خیلی از باشگاهها با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند و همه امیدواریم تا هر چه زودتر این مشکلات حل شود. تیم ما امسال از نظر نتیجه گیری و نوع بازی در شرایط خوبی قرار دارد و می تواند یکی از تیمهای بالانشین باشد اما این مساله منوط به این است که مشکلات مالی ما حل شود.

حسین بادامکی کاپیتان سیاه جامگان مشهد تصریح کرد: شاید بازیکنان نخواهند خیلی از مشکلات رسانه ای شود اما به هر حال توقعاتی هم وجود دارد. البته ما می بینیم که مسئولان تلاش خود را می کنند اما بازیکنان هم نیاز دارند تا حمایت شوند. سیاه جامگان در صورتی که حمایت شود، قطعا نتایج خوبی خواهد گرفت.

حسین بادامکی درباره سابقه رویایی اش با استقلال گفت: من بارها با پیراهن تیمهای مختلف مقابل استقلال بازی کردم و ۲ بار هم در ترکیب تیمهای ابومسلم و صبا به این تیم گل زدم. برای بازی فردا اصلا مهم نیست چه کسی گل بزند و مهم این است که سیاه جامگان برنده بازی شود.

حسین بادامکی با اشاره به وضعیت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال تیم بزرگی است و در این فصل به تدریج شرایط بهتری پیدا کرده است. آنها تغییرات زیادی داشتند و طبیعی بود که ناهماهنگ باشند. ما برای پیروزی به میدان می رویم و امیدوارم دست پر بیرون بیاییم.

حسین بادامکی در پایان در پاسخ به این سوال که هواداران کدام تیم در بازی فردا بیشتر هستند، گفت: قطعا هواداران سیاه جامگان بیشتر از استقلال هستند اما فکر نمی کنم ورزشگاه در یک روز غیرتعطیل پر شود. ورزشگاه ثامن بیرون از شهر است و مردم در روزهای غیرتعطیل خیلی استقبال نمی کنند.