کارلوس کی روش ترجیح داد در جدال برابر کره بار دیگر از زوج ایرانی حاضر در روستوف و همچنین مدافع چپ ترک گروژنی در ترکیب اصلی سود برده و با این سه بازیکن حاضر در لیگ روسیه یک گام بلند دیگر تا حضور در دومین جام جهانی متوالی اش این بار به میزبانی این کشور بردارد.

اتفاقی که از دید رسانه های روسی دور نماند و آنها در گزارش های جداگانه به درخشش این سه بازیکن به خصوص گلی که سردار آزمون وارد دروازه حریف کرد، پرداختند. سایت معتبر sov روسیه در گزارش خود ابتدا به روشن شدن موتور گلزنی سردار در بازی های ملی اشاره و نوشت:« بعد از چند بازی سرانجام آزمون توانست موتور گلزنی اش را روشن و در یک بازی حیثیتی زمینه برتری ایران و نزدیک تر شدن این تیم به روسیه را فراهم کند».

در ادامه این گزارش آمده است:« در روزی که سعید عزت الهی مثل همیشه در میانه میدان ایران درخشید و میلاد محمدی هم با سرعت بالای خود اجازه خودنمایی به بازیکنان سرعتی کره جنوبی را نداد ایران با تحمیل چهارمین شکست متوالی به کره جنوبی نشان داد قدرت اول آسیا است و خیلی زودتر از حد تصور می تواند جواز صعود به روسیه 2018 را دریافت کند».

علاوه بر این سایت معتبر چند رسانه دیگر روسی هم به درخشش ایرانی های شاغل در این کشور در رقابت های مقدماتی جام جهانی پرداختند از جمله سایت اکسپرس، چمپیونات،Rsport و ... که همگی به گلزنی آزمون و نمایش دیدنی ایران برابر گره جنوبی اشاره داشتند و پیش بینی کردند ایران یکی از چهار سهمیه آسیا در جام جهانی 2018 خواهد بود.