مرور چهار دیدار اخیر دو تیم تحت هدایت کارلوس کى روش قاطعیت کامل تیم ملى ایران را برابر کره جنوبى نشان مى دهد و آنها توانسته اند چهار بازى را با پیروزى و بدون گل خورده به پایان برسانند.

تیم ملى ایران تحت رهبرى کارلوس کى روش در دو رقابت انتخابى جام جهانى روسیه و برزیل با کره جنوبى همگروه شده که البته در این میان یک دیدار تدارکاتى نیز میان دو تیم برگزار شده است. ایران تحت هدایت کى روش در هر دو دیدار رفت و برگشت برابر کره جنوبى در انتخابى جام جهانى روسیه با نتیجه یک بر صفر به برترى دست یافت و تیم حریف نیز مستر چوک معروف که باعث ایجاد جو رسانه اى شدید و عکس العمل کى روش را به همراه داشت روى نیمکت خود مى دید.

 

بعد از این دبل توسط کى روش در مسیر برزیل، دو تیم در دیدارى تدارکاتى نیز اینبار تحت هدایت اشتلیکه آلمانى به میدان رفتند و کره جنوبى با وعده جبران به میدان آمد اما باز هم دستان شان را به نشانه شکست بالا بردند.

دو تیم طبق اعلام اى اف سى بار دیگر در مسیر انتخابى جام جهانى روسیه همگروه شدند و رسانه هاى کره اى اینبار امیدوار بودند با ستاره هاى لژیونر خود در فوتبال اروپا بتوانند روند شکست برابر کى روش و تیم ملى ایران را پاره کنند اما سردار آزمون اینبار رویاى آنها را بر باد داد تا کى روش چهارمین برد خود برابر رقیب دیرینه ایران را بچشد و تیمش را به روسیه نزدیک تر ببیند.