برانکو ایوانکوویچ  پس از دیدار دوستانه با امیدهای پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: «روز گذشته و امروز دو بازی خوب داشتیم و خیلی راضی هستم. روز گذشته کمی کارهای اصلاحی روی عناصر تاکتیکی و تکنیکی انجام دادیم.»

 

وی افزود: «بازی کردن، بهترین تمرین است. بازیکنان خوب دویدند و کارهای ترکیبی را انجام دادند که من از عملکردشان رضایت دارم. بازیکنان را در پست های مختلف محک می زنیم.»

 

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت آنتونی گولچ بیان داشت: «تا جایی که می دانم باشگاه با گولچ ارتباط دارد. من از او خبری ندارم. تعیین وضعیت گولچ در اختیار باشگاه است. من پس از اینکه گولچ رفت با او صحبتی نداشته ام.»

 

وی ادامه داد: «ماریچ پس از 5 ماه بازیکن فیکس ما شد. متاسفانه آلکس پل یانسکی آسیب دید و نیاز به زمان دارد تا برگردد. گولچ هم با باشگاه مشکل دارد. واقعیت این است که خط دفاعی ما خوب کار می کند. آلکس از هفته اول شروع به بازی کرد. در مسابقه سایپا به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت. او می توانست بیشتر بازی کند اما از بازی سپاهان آسیب دید.»

 

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه برخی بازیکنان ذخیره تیم از حضور در ترکیب ناامید هستند و مانند ساسان انصاری خواهان جدایی هستند گفت: «در دنیا بازیکن ذخیره ای نیست که راضی باشد. در هر تیم 11 بازیکن راضی هستند. 3، 4 نفر که تعویض می شوند نیمه راضی اند. بقیه ناراضی اند. زمین نشان می دهد چه کسی استحقاق بازی دارد. حالا اینکه فردی 18 سال دارد یا 35 سال فرقی نمی کند. می بینید که سید جلال حسینی با سن خود چقدر تلاش می کند. او به خاطر تلاشش هست که می تواند بازی کند. طبیعی است همه باید آماده باشند تا هر زمان آماده بودند در ترکیب باشند. این نیست که یک نفر فیکس شد تا آخر عمرش در ترکیب می ماند. اینطور نیست. بازیکنان پرسپولیس باید برای رقابت آماده باشند و حق تنبلی ندارند.»

 

وی درباره پیشنهاد علیرضا منصوریان از بریتانیا عنوان کرد: «من چنین چیزی را نمی دانم چون اطلاع ندارم او پیشنهاد دارد یا نه. من نمی توانم نظر بدهم. ما مدام کار می کنیم و دنبال پیشرفت هستیم. شانس مربیگری خارج از کشور خیلی ساده نیست. مربیان ایرانی کیفیت خوبی دارند چون اینجا مربیان خارجی زیادی از ایتالیا، آلمان، اسکاتلند، کرواسی و صربستان آمده اند و اینجا کار کرده اند. به جز کروات ها مربیان کمی بوده اند که اینجا اثر زیادی از خود گذاشته اند. هنکه هم بود اما کار زیادی نکرد. تفاوت زیادی نیست و فقط مساله شانس است.»

 

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا مربی ایرانی می تواند در انگلیس کار کند یا نه گفت: «بله که می تواند. من تیم های انگلیسی را می بینم که تیم هایشان خیلی اشتباه دارند. در فاز دفاع و حمله مشکل دارند. منصوریان اگر پیشنهاد دارد باید به آن افتخار کند.»

 

وی درباره رویارویی الکساندر لوبانف با تیم ملی ایران در بازی فردا بیان داشت: «لوبانف دروازه بان خوبی است که تا به حال گل نخورده است. طبیعی است که بیرانوند دروازه بان بهتری است. این دلیل اصلی بود که او رفت تا بازی کند. لوبانف می دانست با حضور بیرانوند شانسی برای بازی ندارد.»

 

برانکو خاطرنشان کرد: «من همیشه بازی ها را آنالیز می کنم. در تیم امید پرسپولیس هم امروز آنالیز می کنیم. اینکه آیا کسی را می گیریم یا نه را بعدا می گویم. در این مقطع سخت است بازیکن گرفت. برخی قرارداد دارند برخی نمی خواهند بیایند و برخی مسائل دیگر دارند.»