بنا بر اعلام مدیر روابط عمومی باشگاه‌؛ نشست دیروز هیات مدیره پرسپولیس با حضور 4 نفر از اعضا در محل باشگاه برگزار شد و در جریان آن مسایل گوناگون باشگاه مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم‌هایی نیز اخذ شد.

آخرین وضعیت دانشگاه پرسپولیس و چالش‌های پیش روی آن از جمله مواردی بود که درباره‌اش گفتگو شد و اعضا راهکارهای برون رفت از آن را مورد بررسی قرار دادند. در این نشست یوسف باقری‌، رییس مرکز علمی کاربردی پرسپولیس‌، نیز حضور داشت و گزارشی از عملکرد این دانشگاه ارائه کرد.

ناکامی اخیر سرخپوشان در رقابت‌های جام حذفی فوتبال از دیگر موضوعات مورد بحث بود. جعفر کاشانی و علی اکبر طاهری با توجه به گفتگوهایی که با برانکو داشتند نیز مطالب مورد نظر را مطرح کردند. هیات مدیره با غیر منتظره خواندن این نتیجه و تایید نظر سرمربی تیم مبنی بر اینکه سرخپوشان در غیاب ملی پوشان هم توانایی پیروزی در این دیدار را داشتند‌، آنچه روی داد را بر خلاف پیش‌بینی‌ها دانست و با بر حق شمردن انتقاد هواداران، بر جبران این نتیجه در بازی‌های پیش رو تاکید کرد. اعضا همچنین با اشاره به اینکه نباید برخوردهای احساسی داشت و باید از بروز حواشی و تضعیف تیم جلوگیری کرد، خواهان آن شد که تیم با درایت کادر فنی و همت مضاعف بازیکنان در صدد جبران در بازی‌های لیگ برتر و جام قهرمانان آسیا باشد.

هیات مدیره با توجه به هزینه‌های انجام شده برای ایجاد شرایط مناسب در تیم، جلب رضایت هواداران و انتقال حس افتخار را خواسته اصلی خود از تیم خواند.

پندار خمارلو درباره دیگر مباحث مطرح شده در جلسه اعلام کرد: بررسی وضعیت سامانه هواداری 3090 و شرایط پیش آمده در پیش روی آن، توسط سرپرست باشگاه گزارشی ارایه شد و مقرر گردید پیگیری‌های لازم جهت رتق و فتق مشکلات ایجاد شده و ارایه راهکار برای درآمدزایی بیشتر، صورت بگیرد.

مسدود شدن حساب بانکی باشگاه در هفته‌های گذشته به جهت مشکلات برجای مانده از سال‌های قبل، اقدام‌های صورت گرفته برای رفع انسداد حساب، از جمله مواردی بود که گزارش آن در اختیار هیات مدیره قرار گرفت.

همچنین گزارشی هم از فعالیت‌های بخش‌های گوناگون باشگاه در زمینه حرفه‌ای‌سازی و ارسال مدارک برای کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه ارایه گردید.

با پایان این نشست، علی اکبر طاهری همراه محمد ترکاشوند و پندار خمارلو باشگاه را برای حضور در مجموعه شیرودی و بازی‌های پیشکسوتان ترک کردند.