منصور ابراهیم‌زاده درباره حضورش در مس اظهار داشت:از استعدادهای فوتبالی شهر کرمان مطلع بودم و دوست داشتم کار در این شهر را تجربه کنم. بعد از اینکه پیشنهاد لیگ برتری ملوان به دلیل سقوط این تیم به لیگ یک منتفی شد، خیلی‌ها به من پیشنهاد دادند که صبر کنم تا در لیگ برتر به من پیشنهاد کار برسد اما من بسیار علاقه‌مند بودم که کار در این لیگ را تجربه کنم و از این حیث با مس کرمان به توافق رسیدم.

وی درباره عملکرد مس در این فصل گفت: کیفیت فنی بازی تیم ما از هفته‌ی دوم رو به پیشرفت حرکت کرد و ما فوتبال قابل قبولی ارایه کردیم و سعی می‌کنیم در هفته‌های پیش رو این کیفیت را افزایش دهیم و مسلما تاثیر آن را برروی نتایج‌مان نیز خواهیم دید.مسلم است که ما از نتایج راضی نبودیم چراکه در چند بازی می‌بایست برنده باشیم و خیلی راحت سه امتیاز را از دست دادیم اما این موضوع دلیل دارد و آن بیشتر به استرس و فشاری برمی‌گردد که روی تیم ما وجود دارد.ما شناخت کاملی از تیم و ترکیب آن کسب کرده‌ایم و قطعا تا نیم فصل نسبت به تقویت تیم و رفع نقاط ضعف تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

ابراهیم‌زاده درباره دیدار مس مقابل استقلال در جام حذفی اظهار داشت:با قدرت تمام در جام حذفی شرکت می کنیم.دیدار دربرابر استقلال در آزادی یک بازی بزرگ برای مس است و بازیکنان ما انگیزه بالایی در این مسابقه خواهند