سروش رفیعی، خبرساز ترین بازیکن این روزهای فوتبال ایران است. رفیعی که سرباز تیم تراکتورسازی است، در نیم فصل خدمتش به پایان می رسد و به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی بخواهد می تواند بپیوندد.

 

در این باره باشگاه تراکتورسازی درصدد است تا هرطور شده رفیعی را حفظ کند. از سوی دیگر صحبت هایی درباره پیوستن رفیعی به پرسپولیس پیش آمده است. هافبک تکنیکی تراکتورسازی اما در تماس با سرمربی تیمش چراغ سبز اول را برای ماندن در تراکتورسازی نشان داده است.

 

امیر قلعه نویی در این باره می گوید: «سیاست باشگاه تراکتورسازی این است که رفیعی حفظ شود؛ اما این حفظ شدن باید در چارچوب و شرایطی صورت بگیرد. رفیعی روز یکشنبه با من تماس گرفت و ابراز علاقه کرد که بماند؛ اما اعتقاد شخصی‌ام این است که بازیکن باید با دل و قلبش در تیمی بازی کند.»

 

او می افزاید: «سیاست باشگاه و کادرفنی حفظ سروش است؛ اما این مساله باید دوطرفه باشد. چون بازیکن هم آرامش و راحتی می خواهد. حالا بعد از اردوی تیم ملی، رفیعی می‌آید و تصمیم گیری می‌کنیم. تکلیف او باید هرچه زودتر مشخص شود؛ اگر حفظ شود که خوب است و اگر هم حفظ نشد، از حالا برای جذب جایگزین وی باید اقدام کنیم.»