در حالی که میعاد یزدانی هافبک فصل پیش سپیدرود رشت روز شنبه در انزلی ۱۷ دقیقه برای استقلال تهران به میدان رفت، اما از منابع نزدیک به باشگاه استقلال خبر می‌رسد که او نخستین بازیکن لیست مازاد این باشگاه در بازار نقل و انتقالات نیم فصل است.

یزدانی تنها بازیکن این فصل استقلال است که از لیگ دسته دوم راهی این تیم شده. به مسئولان و مربیان گفته شده بود میعاد جزو بازیکنان امید این فصل محسوب خواهد شد اما بعدا معلوم شد که یزدانی بالای 23 سال سن دارد.

علیرضا منصوریان هم که از ابتدای فصل نتوانسته در استقلال نتایج قابل قبولی بگیرد به شدت به دلیل جذب این بازیکن و پر کردن یکی از سهمیه‌های بزرگسال تحت فشار است و می‌خواهد در بازار نیم فصل میعاد را از لیست استقلال خارج کند.

قیمت پایین و دریافت بخش قابل توجهی از رقم قرارداد، کار خارج کردن یزدانی از لیست را برای باشگاه استقلال راحت کرده است.

یزدانی که از سپیدرود به استقلال پیوسته است، در تمرین روز دوشنبه این تیم در ورزشگاه دکتر عضدی حضور پیدا کرده و احتمالا از حالا به فکر بازگشت به تیم سابقش است.

او که از ابتدای فصل برای استقلال یک دقیقه هم بازی نکرده بود، در هفده دقیقه پایانی جام حذفی در برابر تیم دسته پنجمی ملوان نوین به میدان رفت و البته درخواست‌های مکرر تماشاگرانی که از رشت رفته بودند، منصوریان را مجاب کرد که در دقایق آخر مسابقه با تیم ملوان نوین انزلی یزدانی را جانشین خسرو حیدری کند.