پای چشم کمال کامیابی‌نیا ورم کرده و می‌گوید داور می‌توانست از استقلال بازیکن اخراج کند. او بیشتر از امید ابراهیمی دلخور بود و حتی در مصاحبه بعد از بازی‌‌اش گفت، امید ابراهیمی باید اخراج می‌شد.

البته این حرف‌های کمال با واکنش امید روبه‌رو شد: «مگر چه خطایی کردم که باید اخراج می‌شدم؟»

کامیابی‌نیا به این دلیل از خطاهای دربی ناراحت است که تصور می‌کند او را از قصد زده‌اند. این حرفی است که پرسپولیسی‌ها هم باور کرده‌اند‌؛ اینکه کمال را از قصد می‌زدند.

ماجرا از این قرار است که در همان دقایق ابتدای مسابقه، کمال کامیابی‌نیا در میانه‌های میدان خطای سفت و سختی روی یکی از بازیکنان استقلال می‌کند. در این لحظه چند بازیکن تیم ناراحت می‌شوند و تصور می‌کنند کمال از همان ابتدای بازی به زمین آمده که بازیکنان‌شان را بزند، به همین دلیل تصمیم می‌گیرند تا نزدیک هرکدام‌شان شد، مثل خود او تکل بزنند و بازی کنند. قبل از بازی هم منصوریان به امید ابراهیمی می‌گوید که باید در این بازی نشان دهد چرا بهتر از کمال کامیابی‌نیاست. به همین دلیل وسط زمین یک‌جورهایی تبدیل به میدان جنگ می‌شود و درصد خطاها بالا می‌رود. 

از قدیم در فوتبال ایران همیشه این چیزها بود، اینکه اگر بازیکن یک تیم را زدند، دیگر بازیکنان برای حمایت از او سراغ کسی بروند که بازیکن‌شان را زده است. پرسپولیسی‌ها معتقدند استقلالی‌ها همین کار را با کمال کرده‌اند و در چند صحنه بدجور او را زده‌اند. چند بازیکن مختلف هم روی کمال خطا کرده‌اند که باعث دلخوری این بازیکن شده است. البته امید ابراهیمی در دفاع از خودش و استقلالی‌ها به خبرورزشی گفت: «این اتفاق‌ها در زمین بازی طبیعی است. ما هیچ‌کدام مشکلی نداریم و رفیق هستیم ولی در زمین سفت بازی می‌کنیم. کسی هم از قصد کسی را نزد.»