یک روز پس از دربی پایتخت که با  از دست رفتن 2 امتیاز و صدرنشینی برای سرخ پوشان همراه بود، به نظر می رسد برانکو و پرسپولیس با مشکل جدیدی به نام حاشیه رو به رو شده اند. مهدی طارمی پس از نمایش نه چندان خوبش در دربی و هدر دادن چند موقعیت مسلم گلزنی این روزها به سیبل منتقدان تبدیل شده است. فرشاد پیوس و رضا شاهرودی دو تن از پیشکسوتان تیم پرسپولیس اخیرا انتقاداتی را مبنی بر اینکه « طارمی اضافه وزن دارد » و « لازم است به خودش بیاید » را مطرح کرده اند.

از آن سو بازی نکردن رضاییان می تواند تبعات نا مناسبی برای پرسپولیس داشته باشد. با وجود اینکه رامین 90 دقیقه مقابل استقلال روی نیمکت نشست هیچ مصاحبه یا حرفی مبنی بر نارضایتی او به گوش نمی رسد. با این حال اگر میدان ندادن به رضاییان توسط برانکو ادامه پیدا کند اوضاع دفاع راست تیم ملی به  آرامی الآن نخواهد بود.

 

ضلع سوم حواشی احتمالی پرسپولیس احمد نوراللهی است. او که در این فصل یک نیمکت نشین تمام اعیار بوده در دربی فقط 2 دقیقه فرصت حضور در زمین را پیدا کرد تا مشخص شود تقریبا جایی در برنامه های برانکو ندارد. او پس از پایان مسابقه با هیچ رسانه ای گفت و گو نکرد و پس از تست دوپینگ با ناراحتی استادیوم را ترک کرد. حال شایعاتی مبنی بر جدایی شماره 8 ناراضی پرسپولیس در نیم فصل به گوش می رسد.

 

همه این ها در ادامه فصل می تواند چالشی سخت برای پروفسور باشد. در حالیکه پرسپولیس چهارشنبه دیداری تعیین کننده و حساس مقابل سپاهان دارد باید دید سرمربی با تجربه این تیم چگونه می توان مشکلات ذکر شده را مدیریت و از تبدیل آن به بحرانی احتمالی جلو گیری کند؟