صادق ورمزیار درباره هشتادوسومین دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: پیش‌بینی می‌شد که بازی جذابی را مشاهده نکنیم. من در مصاحبه‌های قبلی نیز گفتم بازیکنان پرسپولیس به‌دلیل حضور این تیم در بالای جدول کمی با غرور بازی می‌کنند که این اتفاق نیز رخ داد. در طول بازی دیده می‌شد که بازیکنان پرسپولیس کمی مغرور بودند.

وی افزود: تیم استقلال با انگیزه بیشتر به زمین آمد و توانست تا حدودی جنگ میانه میدان را ببرد. در این بازی امید ابراهیمی، فرشید باقری و فرشید اسماعیلی در بردن جنگ میانه زمین نقش زیادی داشتند.

مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال همچنین خاطر نشان کرد: به‌نظر می‌رسید هر دو تیم به این تساوی راضی بودند هر چند تک موقعیت‌هایی نیز ایجاد شد، ولی این موقعیت‌ها روی اشتباهات مدافعان تیم حریف پیش می‌آمد. همین‌طور از دقیقه 80 به بعد نیز دیدیم تعویض‌هایی انجام می‌شد که این نشان‌دهنده آن بود که مربیان می‌خواهند زمان را تلف کنند.

ورمرزیار با اشاره به اینکه منصوریان تیمش را هوشمندانه وارد زمین کرد، خاطر نشان کرد: سرمربی استقلال خیلی باهوش بود که تیمش به این شکل بازی کرد. تغییراتی که استقلال در این فصل داشت در تیم پرسپولیس مشاهده نشد. تیم پرسپولیس تقریباً دست نخورده است و فقط یک دروازه‌بان خوب به این تیم آمده که ناجی پرسپولیس در این بازی شد. منصوریان در این بازی به بهترین شکل استقلال را رهبری کرد و به تیم تمرکز دفاعی داد. استقلال در این بازی بیشتر دل به ضد حمله‌ها بسته بود که متأسفانه در ضد حمله‌ها برتری عددی نداشت.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره عملکرد ضعیف این تیم در فصل جاری و کسب چهار امتیاز از شش مسابقه اظهار داشت: فراموش نکنید که حدود 80 درصد استقلال تغییر کرده است و زمان لازم است تا این تیم هماهنگ شود. به‌نظر من وعده‌هایی که منصوریان در زمان ورود به استقلال درباره دربی داده بود بی‌جا بود و به‌نوعی توقعات مردم را بالا برده بود. بهتر بود سرمربی استقلال می‌گفت ما به زمان نیاز داریم تا تیم به هماهنگی برسد. به نظر من استقلال هنوز به انسجام کافی نرسیده است و بازیکنان و کادر فنی از هم شناخت کافی ندارند.