علی بداوی که با حضور در برنامه نتیجه چند مسابقه در هفته پنجم لیگ برتر را درست پیش بینی کرد،به پیش بینی اتفاقات دربی 83 پرداخته است. او که بعد از پیش بینی ها صحیح خود لقب هشت پای ایرانی را به خود گرفته، درباره دیدار فردای استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: فکر می کنم بازی سختی برای هر 2 تیم باشد. پرسپولیس می خواهد در ادامه روند رو به رشد خود ببرد و از آن سو هم استقلال در شرایط جالبی قرار ندارد و می خواهد هر طور شده، پیروز شود.

وی افزود: من پیش بینی می کنم که بازی به خاطر همین حساسیت ها صفر – صفر مساوی می شود و هیچ کدام از بازیکنان موفق به گلزنی نمی شوند.

بازیکن اسبق تیم ملی درباره اینکه این مسابقه اخراجی خواهد داشت یا خیر، تصریح کرد: فکر نمی کنم اخراجی داشته باشد. بازیکنان فعلی استقلال و پرسپولیس مثل گذشته یاغی نیستند و الان در ترکیب 2 تیم بازیکن جنجالی وجود ندارد. قدیم دربی مثل یک جنگ بود و اخراجی هم زیاد داشت.

بداوی در پایان در پاسخ به این سوال که احتمال برکناری منصوریان را چقدر می داند، بیان داشت: علی منصوریان بازیکن بزرگی بوده و الان هم مربی بزرگی است. من فکر نمی کنم با نتیجه مساوی دربی منصوریان برکنار شود. به او فعلا مهلت می دهند و این مربی می تواند تیمش را از بحران در بیاورد. فکر می کنم حقش باشد که حداقل یک فصل سرمربی استقلال بماند.