در تورنمنت چهارجانبه چین در بازی نخست تیم ملی جوانان با کاپیتانی رضا کرملا چعب به میدان آمد اما با همه تلاش هایی که در نوک خط حمله داشت موفق به گلزنی نشد.  تحمل این وضعیت برای او سخت بود، چون دو سه ماهی بود برای تیم ملی جوانان گل نمی زند و به نوعی می خواست با گلزنی در این دیدار از زیر بار فشار روحی و ورانی خارج شود. مشکلاتی که برای رضا در پرتغال به وجود آمده بود سبب شد تا کمی از شرایط مسابقات رسمی دور شود اما عقد قرارداد با پرسپولیس کمی شرایط روحی و روانی این بازیکن جوان را تغییر داد بطوریکه در دیدار با قزاقستان که در در چارچوب همان تورنمنت چهارجانبه چین برگزار شد طی 20 دقیقه هت تریک کرد و با سه گل آقای گل این بازی ها شد. بازی هایی که با حضور تیم های چین – ایران – مکزیک و قزاقستان به صورت دوره ای برگزار شد و در نهایت مکزیک با 9 امتیاز قهرمان شد و ایران هم با 6 امتیاز بر سکوی دوم ایستاد و تیم  های چین و قزاقستان هم به ترتیب با 3 و 0 امتیاز سوم و چهارم شدند.

کرملاچعب حالا با روحیه بهتری در اردوی تیم پرسپولیس حاضر می شود. اگر چه وی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی جوانان و همراهی این تیم در بازی های چین در لیست 18 نفر تیمش جای نگرفته اما بی شک در بازی های آتی ذخیره خوبی برای برانکو به شمار خواهد رفت.

اشاره به بازی ایران – چین کردیم. در مسابقه ای که رضا کرملاچعب کاپیتان بود و البته گل نزد امید نورافکن با گل اولی که ثمر رساند استارت پیروزی پر گل ایران را در این بازی زد و در نهایت تیم ملی جوانان به برتری 4-2 رسید.

امید نورافکن مثل همیشه در پست هافبک دفاعی در ترکیب تیم ملی جوانان خوش درخشید و خوب بازی کرد و نشان داد اگر در این پست از سوی علیرضا منصوریان به بازی گرفته شود می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

کرملاچعب و نورافکن که زیر 19 سال سن دارند می توانستند، جوان های دربی 83 لقب بگیرند. البته این احتمال که امید نورافکن در ترکیب تیمش باشد، وجود دارد.