ثبت 4 کلین شیت در 5 بازی ابتدایی و فقط یک گل خورده، آنقدر رویایی هست که هواداران پرسپولیس فکر کنند هیچ دروازه‌بان دیگری در لیگ برتر نتوانسته به این رکورد برسد. بدون نیاز به بررسی دیگر دروازه‌بان‌های لیگ، این ادعا با بررسی سابقه علیرضا بیرانوند رد می‌شود. بیرانوند، قبلا یک بار دیگر هم چنین شروعی در لیگ برتر داشت. سه سال قبل و در نفت تهران، که جای سوشا را در تیم گل محمدی گرفت.

 

لیگ سیزدهم، سوشا دروازه‌بان اصلی نفت بود و بیرانوند به عنوان گلر اصلی تیم امید روی نیمکت قرار داشت. 7 بازی ابتدایی، سوشا نتوانست انتظارات را برآورده کند و دروازه نفت فقط در دو بازی بسته ماند. گل محمدی هم از هفته هشتم، سوشا را نیمکت نشین کرد و بیرانوند دروازه‌بان اصلی نفت شد. شروع بیرانوند، فوق العاده بود. او از 5 بازی ابتدایی، در 4 بازی کلین شیت کرد و فقط یک گل از تراکتورسازی خورد تا سوشا برای همیشه نیمکت نشین شود و نیم فصل هم از نفت به فولاد برود.

 

دنیا برای سوشا همانقدر تلخ و برای بیرانوند در پرسپولیس، همانقدر شیرین تکرار شده است. سوشا بعد از ناکامی طولانی بالاخره پرسپولیس را ترک کرده و جانشینش آماری بدست آورده که فعلا، دل کسی برای سوشا و اشتباهاتش تنگ نشود. میانگین 0.2 گل خورده در هر بازی، برای تیمی که یک سال قبل در هفته پنجم، تازه اولین کلین شیت فصل را بدست آورده بود.