با جدایی لوبانوف ازبکستانی از جمع سرخپوشان این سوال پیش می آید که جانشین او برای نشستن روی نیمکت قرمزها ، چه کسی می تواند باشد.

الکساندر لوبانوف برای اینکه نمی خواست در پرسپولیس نیمکت نشین باشد از این تیم جدا شد. با جدایی این دروازه بان گمانه زنی های زیادی در مورد جایگزین او در رسانه ها مطرح شده است.

در همین راستا شنیده شده که نام وحید طالب لو که امسال با بی مهری باشگاه استقلال با وجود داشتن قرارداد مجبور به ترک این تیم شد در لیست باشگاه پرسپولیس دیده شده است. هر چند هنوز برانکو نظر خودش را در این باره اعلام نکرده است.

وحید طالب لو سال گذشته هم مورد توجه برانکو قرار گرفت اما انتقال او به جمع سرخپوشان مهیا نشد. باید دید با توجه به شرایط خاصی که پرسپولیس پیدا کرده و با توجه به اینکه طالب لو هم هنوز برای فصل جدید تصمیمی نگرفته است مقابل هم قرار می گیرند یا خیر. هر چند که به نظر می رسد برانکو در نظر دارد یک گلر خارجی را به عنوان جایگزین لوبانوف انتخاب کند.

البته پرسپولیسی ها در این مدت خیلی سعی کرده اند پاسخ قاطعی به شکست در پروژه بازگرداندن کنعانی و رفتن او به استقلال بدهند و حتی با ووریا غفوری هم مذاکره کرده اند اما تا الان به این هدف خود نرسیده اند. برانکو هم رابطه خوبی با طالب لو دارد و او را از زمان بلاژویچ در تیم ملی می شناسد.