رحیم زهیوی بازیکن استقلال خوزستان، درباره بازی با استقلال گفت: بازی سختی داریم و استقلال بازیکنان جدیدی در تیمش دارد. درست است که آنها هفته اول بازی را نبردند اما ما از اهمیت بازی آگاهیم و با تمام توان بازی می کنیم؛ یک قهرمانی ما را سیر نمی کند.

وی درباره بخشیدن مهدی رحمتی  در آستانه بازی با استقلال گفت: من در مسائل اینگونه دخالت نمی کنم؛ بالاخره آقای رحمتی یکی از بهترین گلر های چند سال اخیر است که ستون استقلال است؛ با تمام احترامی که برای ایشان قائلم می گویم برای ما فرقی ندارد چه کسی درون دروازه می ایستد؛ وظیفه ما گلزنی است؛ بازیکنان استقلال بدون ترس از هر تیمی به میدان می روند و تشنه برد هستند.

هافبک تیم مای ایران در مورد گل هایش به تراکتورسازی گفت: من فصل قبل چند گل با ضربه سر زده بودم و اتفاقی جدیدی نبود؛ پنالتی هم خدا کمک کرد و توانستم مسئولیت را انجام بدهم؛ در باد این گل ها نمی خوابم و هر بازی برای من یک چالش جدید است.

وی درباره گرمای هوا گفت: ما در این گرما بزرگ شده ایم؛ می خواهیم گرمایی که ما تحمل می کنیم را تنها ٩٠ دقیقه بقیه تحمل کنند؛ همانگونه که ما سرمای تبریز را تحمل می کنیم.

 زهیوی در انتها گفت: نبرد با استقلال حیثیتی است؛ من از همه طرفداران خوزستانی اعم از قرمز و آبی می خواهم بازهم همبستگی و اتحاد خود را نشان دهند و به ورزشگاه بیایند تا با یک برد شیرین آنها را شاد کنیم.