بهرام افشارزاده درباره اینکه با حکم وزیر ورزش و جوانان از وزارتخانه جدا شد، گفت: در جلسه‌ای که روز گذشته (شنبه) با محمود گودرزی داشتیم، مانند همیشه از رهمنودهای ایشان استفاده کردم و جا دارد از طرف همه هواداران، مشوقان و جامعه ورزش کشور از وزیر تشکر کنم.

وی افزود: در این جلسه قرار شد از این پس به صورت تمام وقت در خدمت باشگاه استقلال باشم و به این ترتیب همکاری من با این وزارتخانه در سمت مدیرکلی امور وزارتی وزارت ورزش وجوانان به پایان رسید. از این به بعد فقط مدیرعامل استقلالم و سمت دیگری ندارم.

افشارزاده دلیل پایان همکاری‌اش با وزارت ورزش را مشغله زیاد توصیف کرد و گفت: کار کردن کنار گودرزی افتخار بزرگی برای من بود و حضور ایشان در وزارت ورزش و جوانان ارزشمند است. وزیر ورزش هرگز کمک‌هایش را از من و باشگاه استقلال دریغ نکرد و امیدوارم در آینده شرایطی مهیا شود تا بتوانم باز هم کنار ایشان به فعالیت بپردازم. هرگز حمایت‌های گودرزی را فراموش نمی‌کنیم، ضمن اینکه از این پس هم وزیر مانند همیشه حامی باشگاه است.

وی خاطرنشان کرد: مدیرعاملی باشگاه بزرگی مانند استقلال، وظیفه بزرگ و خطیری است که به من محول شده است. از امروز تمام وقت در خدمت باشگاه هستم و امیدوارم بتوانم بهتر و کامل‌تر از دو سال گذشته به این تیم بزرگ و مردمی خدمت و انجام وظیفه کنم. در سال‌های گذشته به دلیل مشغله‌های فراوان نتوانستم تمام وقت در خدمت استقلال باشم اما با صلاحدید گودرزی از این پس، تنها سمت من، مدیرعاملی باشگاه استقلال است.

وی درباره حضور مدیرکل جدید امور وزارتی وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: برای حمیدرضا گرشاسبی هم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در این سمت، عملکرد خوبی داشته باشد.