به نقل از رادیو مارکا، ژوزه مورینیو بعد از اخراج از نیمکت چلسی هدایت هیچ تیمی را برعهده نگرفته است. او بعد از قطع همکاری با آبی‌پوشان لندنی تاکید کرده بود که به زودی به دنیای مربیگری برخواهد گشت و می‌خواهد در لیگ جزیره مربیگری کند.

خبرهای زیادی درباره توافق مورینیو به شیاطین سرخ به گوش رسید و حتی هواداران این تیم هم شال های مزین به عکس مورینیو را به اولدترافورد آوردند تا نشان دهند که از جذب این مربی پرتغالی بسیار خوشحال هستند، اما فصل در حال به پایان رسیدن است و این درحالی است که خبر از انتخاب مورینیو نیست.

اخیراً عکسی از سرآلکس فرگوسن در کنار پوچتینو، سرمربی تاتنهام منتشر شد که حرف و حدیث های زیادی را در رسانه ها به وجود آورد و به نظر می رسد که سران یونایتد بی‌خیال مورینیو شده‌اند و به دنبال جذب مربی آرژانتینی تاتنهام هستند و این نشان می دهد که در شیاطین سرخ اتفاقات دیگری در حال رخ دادن است.

چه کسی هدایت یونایتد را برعهده می گیرد؟ تکلیف مورینیو چه می شود؟ آیا او به لیگ جزیره برنمی گردد؟

رادیو مارکا اسپانیا دست به افشاگری بزرگی زد تا جایکه اعلام کرد باشگاه والنسیا به دنبال جذب مورینیو است و مذاکرات خود را با این مربی پرتغالی هم شروع کرده است.

این رادیو اسپانیایی اعلام کرد که خود مورینیو هم دوست دارد هدایت والنسیا را برعهده گیرد چرا می خواهد به قدرت رئال و بارسلونا پایان دهد و والنسیا را به قهرمانی در لالیگا برساند.

هنوز نه خود مورینیو و نه باشگاه والنسیا چنین خبری را تایید نکرده اند و باید منتظر ماند که سرمربی سابق چلسی راهی چه تیمی خواهد شد.