مدیر فنی سابق تیم ملی امید در خصوص جرو بحث با علی کفاشیان توضیحاتی را ارئه کرد.
به گزارش تابناک ورزشی، جرو بحث کفاشیان و مایلی کهن در فدراسیون طی روزهای اخیر سر و صدای زیادی کرد و البته این موضوع توسط طرفین تائید هم شد.
حالا محمد مایلی کهن در این مورد می‌گوید:درگیری نبود یک مجادله لفظی بود. من تا حالا ندیده بودم او آن‌قدر ناراحت شود. کاش در ارتباط با مربیان خارجی هم همین‌گونه رفتار می‌کرد. این اولین بار بود که عصبانیت و اخم کفاشیان را دیدم. او صدایش را بالا برد و من هم گفتم اگر صدایت را بالا ببری، صدای من بالاتر می‌رود.

مدیر فنی سابق تیم امید، درباره اینکه آیا به پلیس 110 هم تلفن زده شد یا نه، گفت: نه این‌گونه نبود. من فقط می‌خواستم بگویم که هالو بودن هم حدی دارد، بعد از آنکه 17-16 ماه در مورد قراردادت صحبت نکنی و یک سایت که ادعا می‌کند معتبرترین سایت ورزشی است و در آوردن مربیان خارجی هم نقش اساسی دارد، از قول یک منبع آگاه می‌نویسد که ماهی 15 میلیون تومان از تیم امید پول گرفته‌ام. در حالی‌که دیناری نگرفته بودم، البته اگر بخواهم حق و حقوق مربیگری‌ام را بگیرم، باید ماهیانه حداقل 150 میلیون تومان دریافت کنم. من که مدام در کنار تیم و در اردوهای تیم امید حضور داشتم.

وی افزود: من که مثل کی‌روش نبودم که در ایران نباشم و طلبکار هم باشم. چرا کی‌روش در دربی پایتخت نباید حضور داشته باشد. کی‌روش نتایج بسیار درخشانی در تیم ملی گرفته، در جام ملت‌ها حذف شدیم، در جام جهانی 2014، سی و یکم شدیم، از سویی دیگر در تیم منتخب آسیا هیچ بازیکنی نداشتیم. هیچ بازیکنی از ایران، مرد برتر سال آسیا در این 5 سال نشد. لژیونرهای ایرانی از اروپا دیپورت شدند. در نیمه اول بازی ایران و عراق هم به داور حمله‌ور شد و یک جوان 21 ساله مثل کریم انصاری‌فر او را‌ آرام کرد. اگر بخواهم بگویم مثنوی 70 من کاغذ می‌شود.