پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: هفته قبل را پشت سر گذاشتیم. تیمی که بازی سختی را می‌بازد، بازیکنان مدیریت و کادر فنی آن ناراحتی زیاد خواهند داشت. در این هفته طوری تمرین کردیم که شادابی به تیم برگردد و بازیکنان از نظر روحی و روانی خود را به شرایط ایده‌آل برسانند.

امیدوارم با پیروزی در بازی فردا در کورس قهرمانی بمانیم

وی در ادامه افزود: بازیکنانم در هفته‌های اخیر شرایط خوبی داشتند و قطعاً تمام تلاش خود را انجام خواهند داد و با حمایت هوادارانی که واقعاً ما به پشتیبانی آنها نیاز داریم امیدوارم فردا بتوانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و در کورس قهرمانی بمانیم. ما در روزهای اخیر تمرینات منظمی را انجام دادیم و امیدوارم فردا بازیکنانم در زمین با آرامش و تمرکز خوب بتوانند سه امتیاز بازی را کسب کنند.

به تعهدی که داده بودم، عمل کرده‌ام

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه تیم شما در 10 بازی گذشته تنها دو گل زده است. اگر شما جای مدیرعامل استقلال بودید چه جریمه‌ای برای بازیکنان این تیم در نظر می‌گرفتید، پاسخ داد: من مدیرعامل نیستم که جواب این سؤال را بدهم. چرا از من می‌پرسید؟ شما نگاه کنید روز اولی هم که من آمدم و با شما صحبت کردم برنامه‌ای که داده بودم این بود که سهمیه کسب کنیم و هیچ وقت قول قهرمانی نداده بودم، نگاه کنید ما الان فینالیست جام حذفی هستیم و در 24 هفته گذشته هم صدرنشین بودیم. من به تعهدی که داده بودم، عمل کرده‌ام.